ZEGARKI CASIO LINEAGE

ZEGARKI CASIO LINEAGE

Historia firmy Casio sięga 1974, kiedy na świat wypuszczono pierwszy zegarek Casiotron, wyposażony w wyświetlacz LCD, kalendarz i mechanizm kwarcowy. Sukces tego czasomierza zmotywował właścicieli firmy do dalszych projektów. Momentem przełomowym były lata osiemdziesiąte, które zaowocowały w sprytnie przemyślane kampanie marketingowe i zegarki, które zachwycały cały świat swoją innowacyjnością i przemyślanymi funkcjami. Każdy prezentowany model zaskakiwał kolejną dodaną funkcją. Przez wiele lat ciężkiej pracy i nowoczesnych pomysłów, japońska firma Casio stała się jedną z największych gigantów na rynku.

     

     Wśród wielu doskonałych serii zegarków Casio, należy wyróżnić Casio Lineage. Są to czasomierze utrzymane w prostej i klasycznej stylistyce. Napędzane energią słoneczną, nie potrzebują wymieniania baterii. Dzięki zastosowaniu tej technologii producenci dbają zarówno o ekologię, jak i nasz czas, który musielibyśmy poświęcić na wizytę u zegarmistrza.  Zegarki Casio Lineage zaprojektowane zostały dla mężczyzn, którzy cenią elegancję i uniwersalność w dobieraniu dodatków. W zależności od modelu zbudowano je z wysokiej jakości stali szlachetnej czy tytanu. Dają one gwarancję na ścieranie, uszkodzenia czy reakcje alergiczne przez długi czas użytkowania. Dobre surowce idą tutaj w parze z atrakcyjnymi cenami, które zaczynają się już od 300zł.

   

     Seria Casio Lineage to zegarki, które mają sprostać również wymaganiom technicznym. Dlatego producenci wyposażyli je w wiele przydatnych funkcji. W poszczególnych modelach odnajdziemy w nich datownik, stoper, timer, tarczę czasu światowego czy możliwość ustawienia kilku alarmów dziennie. Wodoszczelność kreuje się na poziomach 50m, które są odporne na zachlapania lub na 100m, pozwalające na pływanie powierzchniowe czy kąpiel.
CASIO Lineage to prestiżowa seria zegarków, charakteryzująca się prostym fasonem i bogatym wnętrzem. Dzięki swojej funkcjonalności i niebanalnemu designowi idealnie sprawdzą się na każdym męskim nadgarstku.

2 Zegarki Casio Lineage gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 2 modeli - cena od 819 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★