Bez względu na to czy lubimy spędzać czas w górach, dolinach, lasach i na łąkach, ale też morzach i jeziorach, zegarek marki Casio Protrek nigdy nas nie zawiedzie i zawsze wskaże odpowiednią drogę. Otworzy nowe horyzonty i możliwości. Sprawdź naszą ofertę na zegarki Casio Protrek!

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Dostępność
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Casio Protrek

 1. Zegarek męski PROTREK Tough Solar Zegarek męski PROTREK Tough Solar
  Darmowa dostawado 3 dni
  -10%
  1 399,00 zł 1 259,00 zł

  Protrek Tough Solar PRG-340-3ER

  Darmowa dostawado 3 dni
 2. Zegarek męski PROTREK Radio-Controlled Solar Zegarek męski PROTREK Radio-Controlled Solar
  Darmowa dostawado 3 dni
  -10%
  1 769,00 zł 1 592,00 zł

  Protrek Radio-Controlled Solar PRW-30-1AER

  Darmowa dostawado 3 dni

Zegarki Casio PROTREK dają pewność działania w każdym czasie, w każdych warunkach, Świat pędzi coraz szybciej, ludzie żyją dłużej, są coraz bardziej nastawieni na konsumpcję i nowe doznania, ale też coraz bardziej dbają o siebie i swoją kondycję. Sport staje się jednym z ważniejszych elementów naszego życia. Ale sport to też przygoda, nowe wyzwania, które ciągle się napędzają. Nie wystarczy już tylko chodzić na siłownie, jeździć na rowerze, a nawet uprawiać sporty drużynowe, jak np. koszykówka, czy siatkówka. Coraz popularniejsze staja się sporty ekstremalne, bieganie ma na celu przygotowanie do maratonu, chodzenia po górach to, pierwszy krok do wspinaczki górskiej. Wybierając te bardzie ekstremalne rozwiązania, coraz częściej potrzebujemy urządzeń, które pomogą nam w tych doznaniach, które nas nie zawiodą. Coraz częściej szukamy „partnera”, któremu możemy zaufać. Naprzeciw naszym wymaganiom wyszła dobrze znana w Polsce, ale też na całym świecie marka Casio, tworząc serię zegarków ProTrek, które mają za zadanie sprostać naszym największym oczekiwaniom. Wyposażony w szereg dodatkowych funkcji, takich jak np. barometr, termometr, kompas, wysokościomierz i wiele innych sprawiają, że czasomierz ten stanie się idealnym towarzyszem naszych wypraw.

Za co Casio Protrek znane jest najbardziej?

Specjalnością japońskiego producenta Casio są zegarki sportowe. Wśród nich można znaleźć zarówno takie, które nadają się do noszenia na co dzień, jak i takie, które sprawdzają się podczas uprawiania sportu oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. Firma Casio znana jest z produkcji wytrzymałych, funkcjonalnych zegarków wyposażonych w przydatne urządzenia i dodatki. Doskonałym tego przykładem może być seria ProTrek, stworzona z myślą o osobach wędrujących po górach oraz uprawiających sporty outdoorowe. Zegarki Casio Pro Trek to zaawansowane urządzenia posiadające szereg funkcji ułatwiających poruszanie się w terenie. Każdy zegarek wyposażony jest w duży, przejrzysty wyświetlacz LCD, na którym można na bieżąco sprawdzać przydatne informacje. Zegarek posiada wbudowany kompas określający kierunki świata na podstawie położenia słońca, wysokościomierz, urządzenie obliczające różnicę wysokości, barometr oraz termometr. Zegarki Casio ProTrek posiadają system Duplex LCD, który pozwala na podwójne wyświetlanie informacji na tarczy. Ciekawym rozwiązaniem jest również system Full Auto EL Blacklight, włączający automatycznie podświetlenie tarczy w przypadku niedostatecznej ilości światła słonecznego. Dodatkowo zegarek posiada funkcję stopera, kalendarza i timera.

Zegarek Casio Protrek dla najbardziej wymagających

Zegarki Casio ProTrek zostały zaprojektowane tak, aby działać niezawodnie w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Jest to możliwe między innymi dzięki panelom słonecznym, które ładują baterie zegarka. Koperty z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, a paski z łatwej do utrzymania w czystości gumy. Wśród zegarków z serii ProTrek warto zwrócić uwagę na zegarki Casio ProTrek Solar Waveceptor. W tych modelach pojawiają się dodatkowe funkcje w postaci wyświetlania faz księżyca, pływów oraz godzin w różnych strefach czasowych na świecie. Zegarki z tej serii są automatycznie synchronizowane z zegarem atomowym za pomocą fal radiowych oraz ładowane za pomocą promieni słońca. Koperty oraz paski wykonano z tytanu – lekkiego i bardzo wytrzymałego materiału.

Wyposażenie zegarka Casio Protrek

Panel słoneczny, który możemy znaleźć w takich modelach jak PRW-6000Y-1ER to jedna z najbardziej zaawansowanych technologii na świecie, która pozwala nawet przy najmniejszym nasłonecznieniu zasilić nasze naręczne centrum informacyjne. W modelach PRW-3100Y-1ER, PRW-1500T-7VER z serii ProTrek zastosowano sterowanie radiowe, które pozwoli nam na dokładne wyświetlanie czasu lokalnego, bez względu na to w jakim miejscu aktualnie przebywamy. Jeżeli wspinaczka po górach to twoja pasja powinieneś zainwestować np. w taki zegarek jak modele PRW-6000-1ER, PRW-3000-2BER które na podstawie aktualnego ciśnienia powietrza oraz aktualnej temperatury, jest w stanie określić aktualną wysokość na jakiej się znajdujmy, jest to bardzo przydatna informacje zwłaszcza kiedy chcemy zdobyć konkretny szczyt, a zaczyna brakować nam energii. Wybierasz się na dłuższą wyprawę, bardzo duże znaczenie ma pogoda, jaką będziesz mieć. Wybierając model SGW-100-2BER, który wyposażono w wyświetlający z dokładnością do 1 hPA ciśnienie pozwoli nam określić, czy pogoda będzie zła, czy może jest szansa na jej poprawę. A dodatkowo wbudowany termometr, który znajdziesz w zegarku SGW-300HD-1AVER powie Ci jak się ubrać, żeby ta wyprawa nie zakończyła się długotrwałym wypoczywaniem w łóżku.

Dla kogo zegarki Casio Protrek?

Jeżeli twoim największym hobby są wyprawy, które można nazwać „byle przed siebie” lub lubisz poruszać się mniej uczęszczanymi trasami, których nie obejmują dostępne na rynku mapy lub po prostu czasem bujasz w chmurach i możesz się zgubić? Czas najwyższy zainwestować w kompas, a może lepiej w zegarek Casio ProTrek z kompasem taki jak PRG-280-1ER, który zadziała nawet tam, gdzie twój smartfon z mapą nie ma zasięgu.

Każdy kto łowi ryby wie, jak duże znaczenie dla powodzenia w łowieniu mogą mieć fazy księżyca oraz wysokość pływów, od którym zależy sukces  połowów. Jesteś miłośnikiem łowiectwa lub po prostu planujesz długa nocną wycieczkę, która najlepsza byłaby podczas jasnej nocy, w takim razie czas zainwestować w czasomierz PRW-2500T-7ER z wyświetlaczem faz księżyca, ale też aktualną wysokością wód. Modele z serii ProTrek, to przed wszystkim nowoczesne i trwałe urządzenia, wykonane z najwyższej jakości materiałów, które mają za zadanie ułatwić Ci spełnianie twoich, często bardzo ekstremalnych wyzwań, które wymagają pomocy urządzeń niezawodnych, trwałych, którym możemy ufać, że nas nie zawiodą. Modele te skonstruowano dla osób pewnych siebie, które lubią nowe wyzwania i szukają odpowiedniego narzędzia do ich realizacji.