ZEGARKI CASIO G-SHOCK BLUETOOTH

to propozycja sportowych modeli, w których zastosowano najnowszą technologię gwarantującą niezawodność działania. Wbudowany system antywstrząsowy G – Shock to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy ponad wszystko cenią sobie aktywne spędzanie wolnego czasu. To właśnie on sprawia, że można nosić je w trakcie biegania, jazdy na rowerze, nartach czy snowboardzie. Sprawdzą się również doskonale w przypadku sportów ekstremalnych, które wiążą się z wykonywaniem intensywnych ruchów.

 

Zegarki tej serii wyposażone są w nowoczesny system Bluetooth. Innowacja ta sprawia, że zegarek może w sposób bezprzewodowy łączyć się z dowolnym smartfonem. Istotnie zwiększa to jego funkcjonalność, sprawiając, że na zegarek dostajemy powiadomienia o nieodebranych połączeniach, wiadomościach typu e – mail czy SMS. Za pomocą zegarka można również kontrolować muzykę, która odtwarzana jest na smartfonie oraz śledzić nowe wpisy na portalach społecznościowych. Liczy się to szczególnie dla sportowców – w trakcie uprawiania sportu korzystanie z telefonu jest mało komfortowe. Zegarek pozwala natomiast na wykonywanie tych samych czynności, bez konieczności przerywania biegu czy jazdy na rowerze. Funkcja Bluetooth pozwala także na kontrolowanie zegarka za pomocą telefonu.

 

Zegarki Casio G – shock Bluetooth to również takie dodatkowe funkcje, jak podświetlenie tarczy, co umożliwia odczytanie godziny nawet po zmroku, automatyczny kalendarz, stoper, timer oraz datownik. Przydatnym rozwiązaniem jest również wbudowanie budzika, który ma alarm wibracyjny. Wyświetlacz jest duży i dobrze widoczny.

 

Zegarki Casio G – shock Bluetooth to również wyjątkowo wydajne baterie. Używając funkcjo Bluetooth przez dwanaście godzin dziennie, dostajemy gwarancję, że bateria wytrzyma nie krócej niż 12 lat.

 

Wbudowanie wyjątkowo precyzyjnego mechanizmu kwarcowego sprawia, że zegarki cechuje wyjątkowa dokładność wskazań. Odchylenia są minimalne, często wręcz niezauważalne. Wodoodporność na poziomie do 200 metrów sprawia, że nie trzeba zdejmować zegarka przed kąpielą. Jest to wielka wygoda.

 

Zegarki Casio G – shock Bluetooth to typowe zegarki sportowe, do wykonania których wykorzystano lekki tworzywa sztuczne, które nie ograniczają swobody ruchów w trakcie wysiłku fizycznego. W ofercie znalazły się modele w różnych kolorach: wybierać można między tymi klasycznymi, czarnymi i szarymi, jak i tymi, które o wiele bardziej rzucają się w oczy. Miłośnicy ekstrawagancji z pewnością zdecydują się na model czerwony, niebieski lub biały.

 

Zegarki Casio G – Shock Bluetooth to zegarki sportowe, których uniwersalna stylistyk sprawia jednak, że można nosić je także na co dzień. Są nie tylko lekkie, ale również niezawodne. Mając je na ręce, zyskujemy pewność, że nigdy już się nie spóźnimy. Ich wysoka jakość potwierdzona jest między innymi przez trzyletnią gwarancję, której udziela sam producent. Za niewielką opłatą może ona zostać wydłużona nawet do sześciu lat.

 

Zegarek Casio G – Shock to propozycja dla wszystkich, którzy szukają niezawodnego zegarka o uniwersalnym charakterze.

31 Zegarków Casio G-Shock Bluetooth gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 31 modeli - cena od 4050 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

31 produkt(ów)

31 produkt(ów)