Doxa to szwajcarska marka, która początkowo była kojarzona przede wszystkim z zegarkami do nurkowania, w których jako pierwsza na świecie zastosowała innowacyjne rozwiązania w postaci pomarańczowych tarcz poprawiających widoczność pod wodą. Prawie 130 lat później Doxa nadal zaskakuje i posiada rzesze oddanych fanów.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Dostępność
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-

Zegarki Doxa

 1. Zegarek męski Doxa D-Lux Zegarek męski Doxa D-Lux
  Darmowa dostawa 24h
  2 200,00 zł

  Doxa D-Lux 112.90.324.17

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Doxa D-Lux Zegarek męski Doxa D-Lux
  Darmowa dostawado 3 dni
  -70%
  2 200,00 zł 660,00 zł

  Doxa D-Lux 112.90.161.17

  Darmowa dostawado 3 dni
 3. Zegarek męski Doxa D-Lux Zegarek męski Doxa D-Lux
  Darmowa dostawado 3 dni
  -70%
  1 950,00 zł 585,00 zł

  Doxa D-Lux 112.90.161.05

  Darmowa dostawado 3 dni

Zegarki Doxa dostępne w tej kategorii będą idealne dla eleganckiej kobiety lub eleganckiego mężczyzny, obracających się w świecie biznesu. Dzięki temu, że wszystkie zegarki wysyłamy w oryginalnych, starannie wykonanych opakowaniach, taki zegarek to również doskonały pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Zapraszamy do zapoznania się z opisami oraz zdjęciami poszczególnych modeli zegarków.

Historia marki Doxa

Firma Doxa w początkach swojej działalności ściśle współpracowała z Bugatti, producentem samochodów. Zegary tej marki pojawiały się na deskach rozdzielczych sportowych aut Bugatti przede wszystkim w latach 20. i 30. Obecnie zegarki Doxa charakteryzują się klasycznym, eleganckim wzornictwem, przez co cenione są w świecie biznesu. Modele z aktualnych kolekcji Doxa często nawiązują do najlepszych tradycji marki oraz do stylu lat 50. Wiele spośród zegarków posiada paski w postaci bransolety, dzięki czemu mogą być same w sobie eleganckim dodatkiem do stroju.

Kolekcje zegarków Doxa

W naszym sklepie internetowym oferujemy zegarki Doxa z najnowszych, światowych kolekcji. Klienci mogą u nas znaleźć między innymi modele o nietypowym, minimalistycznym wzornictwie, stworzone we współpracy ze specjalistami ze słynnej szkoły Bauhaus, modele biżuteryjne, czy modele, w których zastosowano nowoczesny, precyzyjny mechanizm kwarcowy szwajcarskiej firmy Ronda. Wszystkie zegarki zostały objęte gwarancją producenta obowiązującą na terenie całej Polski, co jest dowodem na ich najwyższą jakość.

Nasz sklep jest autoryzowanym dystrybutorem marki, dzięki czemu możemy zapewnić, że wszystkie zegarki Doxa są oryginalne. Łącznie w ofercie sklepu znajduje się ponad 100 modeli zegarków z kilkunastu kolekcji.