ZEGARKI DAMSKIE DOXA

. Wydaje się, że w dobie, kiedy telefony komórkowe przejęły wiele funkcji dawniej oferowanych przez zegarek, jego żywot będzie należał do przeszłości. Nic bardziej mylnego – zegarki wciąż pozostają nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale świadczą o pewnej klasie i prestiżu, zwłaszcza wtedy, kiedy są tworzone przez tak znane firmy jak Doxa. Początki zegarków noszonych na ręku nie były zbyt emocjonujące. Klienci, w przeważającej części mężczyźni, byli tak przywiązani do tradycyjnych zegarków kieszonkowych, że te naręczne uważali za zbyt nowoczesne i „niemęskie”. Sądzono, że jest to typ zegarków, który zniknie, kiedy przeminie na nie moda. Stało się inaczej. W czasie pierwszej wojny światowej stało się jasne, że zegarki kieszonkowe są po prostu niepraktyczne. Okazało się, że przyszedł czas na zegarki noszone bezpośrednio na przegubach rąk, również w tym segmencie zegarki damskie Doxa trafiły do szerokiej rzeszy klientów.

 

     Firma Doxa od chwili powstania, czyli od 1868 roku, stawiała na jakość i klasyczną elegancję. Potrafiła też odpowiadać na potrzeby rynku. Tak było również w przypadku zegarków damskich. Klientki cenią je przede wszystkim za ponadczasowy styl i niepowtarzalność. Każda kobieta czuje się wyjątkowa i stara się podkreślić to nie tylko strojem, ale i niezbędnymi dodatkami. Zegarki Doxa są przeznaczone dla kobiet spełnionych i znających swoją wartość, tych które nie muszą epatować otoczenia nadmiarem i przepychem. Zegarki stanowią dla nich prestiżowy dodatek. Są dyskretne, a jednocześnie eleganckie. Ich niewątpliwą zaletą jest materiał, z jakiego zostały wykonane. Jest to stal szlachetna w bardzo wysokim gatunku, która jest nie tylko zawsze modna, ale i trwała. Kobieta aktywna najczęściej wybiera zegarki, które można nosić na bardzo różne okazje, a jednocześnie chce mieć pewność, że szybko się nie zniszczą. Te warunki spełniają wszystkie modele Doxa – odporne na zarysowania i mechaniczne uszkodzenia. Nic więc dziwnego, że producent, pewny jakości swoich wytworów, daje dwuletnią gwarancję.

   

    Wszystkie zegarki damskie Doxa można podzielić zasadniczo na dwa typy. Są to zegarki eleganckie i typowo sportowe. Twe pierwsze charakteryzują się klasyczną linią. Są bardzo wysublimowane i wyrafinowane; jednocześnie nie przytłaczają kolorystyką i nadmiarem gadżetów, które odciągają uwagę od zasadniczych funkcji zegarka. Proste koperty, wyraziste tarcze, pozbawione niepotrzebnych ozdób, są poszukiwane przez kobiety, które cenią dyskrecję i prestiż. Atutem tych zegarków są również paski. Można wybrać te z naturalnej skóry albo szlachetnej stali. Te pierwsze nie powodują uczuleń, pozwalają skórze naturalnie oddychać; te drugie są przygotowane ze specjalnie plecionej stali. Wszystko zależy od gustu i potrzeb klienta. Przez lata udało się firmie wypromować wiele doskonałych modeli. Są tak cenione i popularne, że wciąż święcą triumfy wśród klientek. Oczywiście firma idzie z duchem czasu i proponuje też modele nowe, dostosowane do potrzeb nowoczesnego i wymagającego klienta. Zegarki firmy Doxa od lat nieprzerwanie funkcjonują na rynku i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

33 Zegarki Damskie Doxa gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 33 modeli - cena od 778 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY

33 produkt(ów)

33 produkt(ów)