ZEGARKI DOXA TROFEO

. Doxa jest marką szwajcarskich zegarków, która może poszczycić się długą i niezwykle ciekawą historią. Założona ponad sto dwadzieścia lat temu przez skromnego szwajcarskiego zegarmistrza Georgesa Ducommuna, w bardzo szybkim czasie zdobyła sławę i uznanie, przede wszystkim ze względu na precyzję wykonania produktu, klasyczny styl i przywiązanie do tradycji. Już podczas pierwszej wojny światowej dowództwo armii niemieckiej zwróciło uwagę na ową niezawodność zegarków szwajcarskiej firmy i złożyło ogromne zamówienie na zegarki, z przeznaczeniem ich dla żołnierzy niemieckiej piechoty. Zegarki Doxa były też montowane w samolotach, samochodach i na statkach. Co ciekawe, wiele z zachowanych egzemplarzy jest niezawodna do dzisiaj. Owa niezawodność pozostała znakiem rozpoznawczym marki do czasów współczesnych.

  

          Świat nie stoi w miejscu, ustawicznie się rozwija i żąda od nas dostosowania się do zmieniających okoliczności. Z tego względu tak bardzo cenimy produkty, które są doskonałe jakościowo, zmieniają się wraz z nami, ale jednocześnie szanują tradycję i chętnie do niej nawiązują. A tak jest z zegarkami Doxa z serii Trofeo. Klienci, przywiązani do klasycznych modeli zegarków proponowanych przez szwajcarską firmę, mogą poczuć pewne zdziwienie na widok zegarków serii Trofeo. Jest to jednak zdziwienia pozytywne, bo firma jeszcze raz udowodniła, że potrafi odpowiadać na najbardziej wysublimowane potrzeby klientów. Tutaj, charakterystyczna dla firmy Doxa wysublimowana elegancja, została połączona ze sportowym stylem. Są to zegarki przeznaczone dla osób poszukujących i aktywnych. Sprawdzają się doskonale w bardzo różnych sytuacjach. Panowie mogą założyć zegarek do bardzo eleganckiego garnituru, ale równie dobrze do sportowego, niewymuszonego stroju. W każdej sytuacji będą wyglądały dobrze i stosownie do okoliczności. Jak zwykle zegarki tej firmy, seria Doxa Trafeo została wykonana z doskonałej jakości materiałów, co wpływa na niezawodność mechanizmów. Tym razem design jest zdecydowanie nowocześniejszy, co zapewne spodoba się młodym przedstawicielom biznesu – tarcza zegarka bowiem jest wyrazista i dwukolorowa. Zegarki są wyposażone w chronografy, czyli stopery, a także tachymetry – podziałki sekundowe. Jednym z elementów tarczy zegarka jest także maleńki datownik. Dodane do tradycyjnej tarczy zegarka elementy są widoczne, a jednocześnie nie zaburzają nowoczesnej linii i nie zakłócają przejrzystości. Tarcza zegarka jest dodatkowo chroniona przez szkło szafirowe. W wersy limitowanej tarcza zegarka jest wykonana z tytanu i włókna węglowego. Bransoletka występuje w dwóch wersjach. Pierwsza to specjalnie wyprawiana guma, druga to stal szlachetna. Obie są niezwykle przyjazne dla skóry, nie powodują żadnych uczuleń.

    

        Jak zwykle firma Doxa postawiła na jakość produktu, co sprawia, że jest on odporny na różne uszkodzenia oraz zarysowania. Po latach wygląda tak samo idealnie jak po zakupie. Warto też pamiętać o dwuletniej gwarancji, która jest już standardem dla szwajcarskiej firmy, dumnej ze swoich osiągnięć.

4 Zegarki Doxa Trofeo gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 4 modeli - cena od 1529 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY