W poszukiwaniu damskiego zegarka z klasą i wyczuciem warto zerknąć na ofertę marki Fiyta, azjatyckiego producenta, który zawojował rynek zegarkowy w zastraszającym tempie. Modele Fiyta są małymi dziełami sztuki, które wspaniale prezentują się na nadgarstku, a zwłaszcza jeśli mówimy o zegarkach damskich.

czytaj dalej

Zegarki Damskie Fiyta

 1. Zegarek damski Fiyta Joyart Zegarek damski Fiyta Joyart
  Darmowa dostawa 24H
  -58%
  829,00 zł 349,00 zł

  Fiyta Joyart M800012.WBW

  Darmowa dostawa 24H

Fabrykazegarkow chce oferować swoim klientkom najlepszą jakość, dlatego zegarki damskie Fiyta stanowią część naszego bogatego wachlarza produktów. Producent oferuje niezwykle kobiece i eleganckie modele, które przypadną do gustu praktycznie każdej pani.

Fiyta - zegarki damskie z klasą i wyczuciem

Fiyta skupia się na tym, by jej klienci otrzymywali produkt, który w 150% spełni ich oczekiwania względem zegarka - wysokojakościowe materiały, wspaniały design i potężne mechanizmy; wszystko to sprawia, że azjatycka marka jest niekwestionowanym liderem na rynku. Wśród kolekcji zegarków damskich Fiyta wyróżnia kilka niezwykłych serii: Floriography, która posiada zdobny, delikatny gilosz na jasnej tarczy, Tempting Automatic, wyposażone w mocne mechanizmy automatyczne oraz błyszczące kryształki wokół koperty i na tarczy, czy też Clover, której zaletą jest tarcza typu open heart, wycięta na kształt ślicznej, kobiecej koniczynki, dzięki czemu widać pracę mechanizmu automatycznego japońskiej produkcji. Z kolei Joyhart ucieszy te kobiety, które nade wszystko cenią sobie mechanizmy kwarcowe oraz doskonały design swoich dodatków. Wszystkie modele damskich zegarków Fiyta cechuje klasa i wyczucie, to modele do tańca i do różańca, nadające się nie tylko na co dzień, ale także na każdą wyjątkową okazję.

Damskie zegarki Fiyta idealne na prezent

Marka Fiyta to ponad 30 lat tradycji, która wciąż jest aktualna. Producent nie wychodzi z formy, jest wciąż idealnym przykładem świetnej jakości, a jego zegarki damskie to prawdziwe cacka, które idealnie posłużą jako prezent dla bliskiej osoby lub też dla siebie samej. Zaufaj marce i już dziś wybierz swój model zegarka damskiego Fiyta.