Chińska marka Fiyta to, wbrew pozorom, luksusowe i prestiżowe zegarki, które doceniane są za swój nowoczesny, designerski i unikalny charakter. Ich stylistyka nawiązuje do klasyki zegarmistrzostwa, a także motoryzacji i lotnictwa.

czytaj dalej

Zegarki Męskie Fiyta

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki męski Fiyta są jedynymi takimi modelami, które połączeniem oryginalnego stylu, który powstał z połączenia zafascynowania awiacją i pasją zegarmistrzowską. W sklepie Fabryki Zegarków znajdziesz różnorodne modele, które oddają ducha czasu i które z pewnością wzbogacą Twoją stylizację.

Charakterystyczne cechy zegarków męskich Fiyta

Męskie zegarki Fiyta to perfekcja wykonania zamknięta w trwałej konstrukcji zrobionej z wysokojakościowych materiałów. Wykwalifikowani fachowcy zadbali o każdy najmniejszy szczegół zarówno podczas konstruowania obudowy, jak i tworzenia precyzyjnych mechanizmów. Cechą szczególną tych modeli są niepowtarzalne i trudne do podrobienia projekty. Każda kolekcji i każdy zegarek w obrębie serii różni się stylem, a do tego cechuje się oryginalnym designem, który przyciąga uwagę użytkowników. Uroku modelom dodają różnego rodzaju tarcze, zaczynając od prostych bez dodatkowych funkcji po te skeletonowe. Z kolei wygodę noszenia zapewniają skórzane paski z naturalnej skóry oraz ogniwowe bransolety.

Zegarki męskie Fiyta - dlaczego warto je wybrać?

Każdy męski zegarek fiyta jest osobnym nawiązaniem do współczesności. Ich unikalne wzornictwo sprawdzi się w każdej sytuacji od formalnych spotkań, przez biznesowe delegacje, po codziennie wyjścia ze znajomymi. Niektóre zegarki Fiyta zostały wyposażone również w przydatne funkcje. Są to analogowe datowniki miesięcy itygodni, małe sekundy, czas dobowy, wskaźniki rezerwy chodu. Niezawodne funkcjonowanie tych udogodnień i precyzyjne odmierzanie czasu zapewniają mechanizmy z automatycznym naciągiem. Zaletą tych zegarków jest również powłoka luminescencyjna, którą wypełnione są wskazówki i indeksy, w niektórych modelach. Takie rozwiązanie pozwala korzystać z zegarka również w ciemnościach.

Kolekcje zegarków męskich Fiyta

W ramach zegarków męskich Fiyta powstało kilka kolekcji. Najbardziej charakterystyczną jest seria Extreme oraz Extreme 3D, które nawiązują do stylu motoryzacyjnego. Miłośnicy tych sportów i oryginalnych dodatków będą zadowoleni ze skeletonowych tarcz, które uwydatniono poprzez charakterystyczne formy i trójwymiarowe szkiełka. Z kolei dla panów preferujących klasyczny styl i zegarki idealne do garniturów powinni zdecydować się na wybór takich kolekcji jak Classic i In. Posiadają one klasyczne tarcze zestawione z wygodnymi skórzanymi paskami i bransoletami.

Zegarki męskie Fiyta - wysoka jakość proporcjonalna do ceny

Do produkcji zegarków męskich Fiyta posłużyły dobrej jakości materiały, m.in. stal szlachetna, skóra naturalna, odporne szkiełka szafirowe i hesalitowe. To wszystko składa się na zegarki o wysokim standardzie, które można nabyć w dobrej cenie, nie przepłacając.

Męskie zegarki Fiyta dostępne na Fabryce Zegarków

Zarówno w sklepie stacjonarnym w Warszawie, jak i na stronie sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór męskich zegarków Fiyta nawiązujących do nowoczesności i futurystycznych projektów. Wybierz dla siebie model odzwierciedlający twój styl z nietypowych kolekcji Fiyta.