Facebook

ZEGARKI FOSSIL Q

ZEGARKI FOSSIL Q


Fossil to amerykańska firma, która powstała 1984 roku. Jej ideą od początku było stworzenie kolekcji zegarków, które łączyć będą w sobie nowoczesne technologie i klasyczny wygląd. Sukces tej firmy potwierdza starą dobrze znaną dewizę: ciężka praca popłaca. Marka, której pierwszą siedzibą był mały butik w stanie Texas, przerodziła się w potężną sieć i podbiła serca osób ze wszystkich kontynentów. Dzięki precyzyjnej budowie i fenomenalnych kampanii marketingowych Fossil współpracuje dziś z największymi gigantami w świecie technologii i mody. Seria zegarków Fossil q to efekt wspólnej pracy firmy Fossil oraz marek Intel i Google. Jest to linia prezentująca smartwatche i smart akcesoria. Firma zaprojektowała modele zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

 

 

     Fossil Q to sprytne połączenie codziennego, analogowego czasomierza i nowoczesnego smartwatcha. Można zatem cieszyć się klasycznym wyglądem i jednocześnie mieć dostęp do funkcji, które oferuje najnowsza technologia. Fossil Q to prawdziwa rewolucja na rynku czasomierzy.Dzięki technologii Bluetooth, łącząc się z naszym smartfonem, staje się wręcz niezbędny w codziennym życiu. Wszystkie modele są zasilane przez Android Wear i są kompatybilne z systemami Android i iOS. Potrafią sygnalizować połączenia przychodzące, nadejście wiadomości SMS lub e-maila poprzez wibracje. Mają funkcję śledzenia aktywności użytkownika- ilości wykonanych kroków, przebytym dystansie czy spalonych kaloriach. Wbudowany alarm wibracyjny i dźwiękowy nie tylko obudzi, ale też przypomni o zbliżającym się spotkaniu.

    W linii Fossil Q dostępne są również bardziej rozbudowane zegarki – Q Wander i Q Marshal. Aplikacje, które są dostępne w sklepie Google Play, pozwalają na ulepszanie i personalizowanie czasomierza. Na przykład dzięki Android Wear możemy dopasować wygląd tarczy według własnych upodobań- dodać kolory lub zupełnie zmienić stylistykę. Aplikacja Google Now pozwala na sterowanie głosem. Może być to przydatne np. podczas jazdy samochodem- Fossil poinformuje nas wówczas o zbliżających się korkach, zmianach w pogodzie i pozwoli na kontrolowanie odtwarzanej muzyki. Zegarki zapewniają ciągły dostęp do najświeższych informacji ze świata, łączą rozmowy czy odbierają wiadomości. Pełnią one funkcję kalendarza, który wibracją lub alarmem przypomina o najważniejszych spotkaniach czy komunikacie z mediów społecznościowych.
W tych modelach wprowadzono innowacyjny system, który umożliwia samodzielne zakładanie nowego paska, bez konieczności wizyty u zegarmistrza.

    Oprócz niekwestionowanych zalet technologicznych firma zadbała o różnorodność materiałów, z których zbudowano zegarki. Zależnie od preferencji możemy wybrać modele ze stali szlachetnej, silikonu czy skóry. Użycie surowców najwyższej jakości gwarantuje ochronę przed uszkodzeniami czy reakcjami alergicznymi przez długi okres użytkowania. Dzięki klasycznemu designowi i stonowanym barwom trafią w każdy gust.  Zegarki Fossil Q to modele, których ceny zaczynają się od 800zł. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi Zegarki Fossil Q będą idealnym dodatkiem do wielu stylizacji, a ich funkcjonalność usprawni codzienne obowiązki.

29 Zegarków Fossil Q gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 29 modeli - cena od 835 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

29 produkt(ów)

 • Zegarek damski Fossil Q Accomplice FTW1202
  FOSSIL Q Accomplice
  Normalna cena: 801,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek damski Fossil Q 3.0 Venture FTW6005
  FOSSIL Q 3.0 Venture
  Normalna cena: 1 095,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek damski Fossil Q 3.0 Venture FTW6001
  FOSSIL Q 3.0 Venture
  Normalna cena: 1 251,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek damski Fossil Q 3.0 Venture FTW6000
  FOSSIL Q 3.0 Venture
  Normalna cena: 1 181,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek męski Fossil Q Grant FTW1147
  FOSSIL Q Grant
  Normalna cena: 711,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek męski Fossil Q 3.0 Explorist FTW4001
  FOSSIL Q 3.0 Explorist
  Normalna cena: 1 181,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek męski Fossil Q Grant FTW1140
  FOSSIL Q Grant
  Normalna cena: 756,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek damski Fossil Q Accomplice FTW1203
  FOSSIL Q Accomplice
  Normalna cena: 801,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek damski Fossil Q Accomplice FTW1200
  FOSSIL Q Accomplice
  Normalna cena: 671,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek damski Fossil Q Gazer FTW1116
  FOSSIL Q Gazer
  Normalna cena: 699,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek męski Fossil Q Nate FTW1123
  FOSSIL Q Nate
  Normalna cena: 801,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek damski Fossil Q Tailor FTW1129
  FOSSIL Q Tailor
  Normalna cena: 739,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek damski Fossil Q Gazer FTW1105
  FOSSIL Q Gazer
  Normalna cena: 667,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h

29 produkt(ów)