Amerykańska marka Garmin tworzy smartwatche sportowe, które skierowane są do amatorów i zawodowych sportowców, którzy chcą być na bieżąco ze swoimi osiągnięciami. Producent nie ukrywa swojej miłości do sportowej rywalizacji - dostarcza modele najlepszym z najlepszych, jednocześnie wspierając patronatem wiele imprez sportowych na całym świecie. To jedna z czołowych marek zegarków sportowych na świecie, kojarzona z najlepszą jakością, solidnym wykonaniem i najnowocześniejszą technologią umieszczoną w kopercie.

czytaj dalej

Smartwatche Garmin Approach

 1. Zegarek sportowy Garmin Approach® S62 Zegarek sportowy Garmin Approach® S62
  Darmowa dostawa 24h
  -18%
  2 399,00 zł 1 972,00 zł

  Garmin Approach® S62 010-02200-01

  Darmowa dostawa 24h

Fabryka Zegarków to miejsce, w którym skupiamy najlepsze marki zegarków z całego świata. Nic dziwnego, że wśród nich zaszczytne miejsce zajmuje właśnie marka Garmin. Producent oferuje wiele świetnych serii skierowanych do sportowców, a jedną z nich jest kolekcja Garmin Approach. Przekonaj się sam, dlaczego warto wybrać właśnie ten smartwatch spośród innych!

Smartwatche Garmin Approach z myślą o pasjonatach golfa

Sporty to gorąca miłość marki Garmin. Outdoor, indoor, wszystko jedno, co jest twoim konikiem! Biegasz? A może jeździsz na rowerze setki kilometrów tygodniowo? Albo te same kilometry nabijasz na rowerku stacjonarnym w lokalnej siłowni? Kochasz golfa? Świetnie trafiłeś! Smartwatche Garmin Approach to odpowiedź marki na potrzeby sportowców amatorów i zawodowców, którzy chcą mieć na ręku najnowszą i najlepszą technologię. Golf to jedna z aktywności, która od dawna gromadzi wokół siebie elitę, a interesuje się nim coraz więcej osób. Dzięki licznym opcjom Garmin Approach ułatwi ci golfową aktywność. Model wyposażono w funkcję Green View, która pozwala na ręczne ustawienie chorągiewki, opcja Auto Shoot z kolei pokaże ci, gdzie wylądowała twoja uderzona piłka. Dodatkowo zegarek inteligentny posiada aż 42 tysiące pól golfowych, dostępnych dla ciebie w każdej chwili z poziomu twojego nadgarstka. Ze smartwatchem Garmin Approach możesz nurkować z rurką, znajduje się tu też kompas nurkowy, tryby rowerowe, biegowe, prognoza pogody, czujnik GPS, żyroskop, krokomierz i wiele, wiele innych. Wszystkie swoje dane przeanalizujesz w dedykowanej aplikacji na smartfona - Garmin Connect. Smartwatch Garmin Approach to zegarek cyfrowy z żywotną baterią, wygodnym kolorowym ekranem czytelnym nawet w pełnym słońcu oraz wytrzymałą kopertą i komfortowym paskiem z opcją szybkiej wymiany Quick Release.

Zegarki Garmin Approach - technologia jutra

Wybierając smartwatch sportowy Garmin Approach, decydujesz się na zainwestowanie w najnowszą technologię, która ułatwi ci osiąganie coraz lepszych wyników w tym, co kochasz. Jednocześnie poczujesz komfort obcowania z innowacyjnymi rozwiązaniami. Modele pasują wizualnie nie tylko do sportowych ubrań, ale także tych w stylu streetwear oraz casual. Postaw na doświadczenie marki Garmin i wybierz swój model już dzisiaj, odmienisz całe swoje życie!