Smartwatche Garmin Enduro™ to profesjonalne urządzenia dedykowane profesjonalnym sportowcom, miłośnikom outdooru i biegaczom. Producent zadbał o to, aby liczne funkcje smartwatcha szły razem w parze z solidną i lekką konstrukcją i spełniały wysokie wymagania każdej aktywnej fizycznie osoby.

czytaj dalej

Smartwatche Garmin Enduro

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Inteligentne zegarki Enduro™ to modele, które zostały stworzone z myślą o trudnych warunkach, by nie zawiodły w nieoczekiwanej chwili. Smartwatche Garmin pozwalają na bieżąco śledzić postępy w treningach, sprawdzą się do osiągnięcia postawionych celów i wzmocnią twoją kondycję. Oprócz tego, po wyczerpującym treningu, pomogą w skutecznym zregenerowaniu ciała i umysłu.

Smartwatch Garmin Enduro™ – rozbudowana sportowa funkcjonalność

Seria Garmin Enduro™ może pochwalić się zaawansowaną funkcjonalnością. Zostały specjalnie zaprojektowane dla biegaczy i sportowców, by mogli doskonalić swoje osiągnięcia. Do najciekawszych sportowych funkcji modelu należą planowanie podbiegów ClimbPro, dostarczająca informacje o spadkach i wzniesieniach na zaplanowanej trasie w czasie rzeczywistym, aplikacja do rajdów przygodowych, porady z technologią PacePro™ pomagające utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej do nachylenia terenu. Dzięki systemom satelitarnym GPS, GLONASS oraz Galileo nie zgubisz się na szlaku, a w razie potrzeby szybko odnajdziesz właściwą drogę.

Dodatkowo smartwatche zadbają o Twoje samopoczucie i stan psychiczny. Funkcja asystenta odpoczynku, monitora snu, pomiaru stresu i monitor Body Battery™ wesprą cię w potreningowej regeneracji. Zoptymalizują rezerwę energii ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu. Wraz z Garmin Enduro™ masz również możliwość sterowania muzyką i dokonywania płatności zbliżeniowych Garmin Pay™.

Garmin Enduro™ – nowoczesny smartwatch dla wymagających sportowców

Garmin Enduro™ oferuje wiele innowacyjnych technologii zamkniętych w lekkiej i zarazem solidnej obudowie z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym. To sprawia, że zegarki sprawdzą się w każdych warunkach. W ofercie znalazły się również warianty z pierścieniem wykonanym ze stali nierdzewna lub tytanu pokrytego powłoką węglową DLC. Smartwatche Enduro™ zostały wyposażone w odporne i innowacyjne szkło Power Glass™ umożliwiające ładowanie energią słoneczną, co wydłuża czas pracy baterii. Z elastycznego nylonu uszyto regulowane paski QuickFit®, które umożliwiają na ich szybką i łatwą wymianę bez użycia narzędzi. Już teraz odkryj innowacyjne smartwatche Garmin Enduro™ na Fabryce Zegarków. W wyborze idealnego zegarka pomogą ci profesjonalni doradcy.