W dzisiejszych czasach każdy z nas poszukuje produktu, który okaże się zarówno pomocą podczas codziennego życia oraz treningu, jak i spełni funkcję estetyczną w szczególnie istotnych dla nas momentach. Idealnym połączeniem funkcjonalności i nowoczesnego designu jest smartwatch Garmin Quatix.

czytaj dalej

Smartwatche Garmin Quatix

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Garmin to jeden z najbardziej istotnych producentów w zakresie zegarków sportowych. Urządzenia Garmin Quatix zachwycają swoim nowoczesnym wyglądem, który dodaje klasy każdej stylizacji. W przypadku smartwatchy jednak najbardziej istotną rolę pełnią funkcje. Wielofunkcyjny wyświetlacz dotykowy umożliwia korzystanie z licznych trybów sportowych, płatności zbliżeniowych Garmin Pay, obsługiwania muzyki (z najpopularniejszych serwisów streamingowych) oraz pracy z niezliczoną listą innych udogodnień. Co więcej, modele te są wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, takich jak polimer wzmacniany włóknem szklanym, tytan (który jest bezpieczny dla alergików) lub niezwykle łatwy w utrzymaniu silikon.

Garmin Quatix - zegarek człowieka XXI wieku

Oczywistym jest fakt, że modele Garmin Quatix są przeznaczone dla osób, które szczególnie cenią sobie nowoczesny styl. Stalowa kolorystyka modeli oraz charakterystyczny, współczesny design przyciągną wzrok nie tylko właściciela. To dlatego urządzenia te sprawdzają się nie tylko jak wierna pomoc podczas codziennego treningu, ale także jako świadectwo klasy podczas spotkania bisnesowego. Udogodnienia produktu obejmują również wiek sportowy, liczne czujniki zwiększające dokładność pomiarów, przypomnienie o nawodnieniu, monitorowanie snu, całodzienne śledzenie stresu i wiele innych. Szybko przekonasz się, że trening bez smartwatcha Garmin Quatix nie daje Ci takiej satysfakcji.

Smartwatch Garmin Quatix - model dla Ciebie

Najlepsze, co każdy miłośnik aktywnego trybu życia może sobie zrobić, jest wybór jednego z modelu wyprodukowanych w ramach serii Fenix 6. Urządzenia te rewelacyjnie komponują się nie tylko ze sportowym outfitem, ale również elegancką koszulą przygotowaną na spotkanie biznesowe. Urządzenia te wyposażono w funkcję Bluetooth, w związku z czym właściciel ma możliwość sparowania go ze swoim smartfonem. To oraz wszelkie inne udogodnienia oznaczają, że nowy zegarek marki Garmin jest idealnym dodatkiem dla każdego mężczyzny.

Idealnym ruchem każdego miłośnika sportu jest nabycie swojego modelu wyprodukowanego w ramach serii Quatix. Urządzenia te są wypełnione niezwykle praktycznymi funkcjami, ponadto przyciągają wzrok ze względu na swój nowoczesny design. Który model zabierzesz ze sobą na najbliższy trening?