ZEGARKI LOCMAN MONTECRISTO

     Marka Locman jest obecna na rynku od 1986 roku. Na początku swojej działalności firma tworzyła zegarki dla innych producentów. Dopiero w roku 1997 zapadła decyzja o rozpoczęciu produkcji zegarków sygnowanych własną marką. Zegarki te od samego początku budziły wielkie zaciekawienie  - wszystko za sprawą odpowiedniej reklamy, ale i wyglądu oraz parametrów oferowanych modeli. Warto dodać, iż marka Locman dba zarówno o panie, panów -  w ofercie producenta znajdują się przede wszystkim modele casualowe oraz miejskie, odpowiednie do noszenia na co dzień. Bardzo ważne jest, iż marka stawia na modele dla osób aktywnych - to olbrzymi segment sprzedaży światowej. Locman oferuje zegarki dodatkowo wzmacniane, wykonane z trwałych materiałów, odpowiednie do stosowania podczas kontaktu z wodą. Co ważne, zegarki Locman wyróżniają się wysoką estetyką i wspaniałym designem- są stworzone nie tylko z naciskiem na świetne parametry techniczne, ale również na dobry wygląd. Czym charakteryzują się zegarki Locman Montecristo?

 

    Zegarki Locman Montecristo posiadają najwyższej jakości mechanizmy kwarcowe oraz automatyczne. Jest to najlepsza gwarancja na to, iż zegarek będzie działał bezawaryjnie przez wiele lat. Bez wątpienia najciekawszym elementem tych zegarków jest ich koperta. Została ona stworzona z materiału łączącego tytan oraz stal szlachetną. To połączenie stosowane jest wyłącznie w zegarkach specjalistycznego przeznaczenia, np. dla wojska. Tytan jest materiałem wzmacniającym konstrukcję i jego obecność wpływa na jakość koperty. Dzięki zastosowaniu tytanu koperty odporne są na wstrząsy, zarysowania, działanie zmiennych temperatur, uderzenia. Tytan jest również odporny na działanie ognia oraz zapewnia brak podrażnień na ręku dla wszystkich osób uczulonych na różnego rodzaju stopy metali. Tego typu rozwiązania są dedykowane przede wszystkim osobom aktywnym - podczas uprawiania sportu możliwe jest uszkodzenie klasycznych zegarków lub tez zalanie ich wodą. Zegarki Locman Montecristo są wodoszczelne - konkretne parametry określa sam producent. Tarcze tego modelu są okrągłe, posiadają dodatkowe obramowanie dla wzmocnienia konstrukcji. Producent wykorzystał cyfry arabskie. Tarcze odznaczają się różnorodną kolorystyką. Każda z nich posiada kontrastowe cyfry oraz wskazówki, aby łatwo można było odczytywać godzinę w każdych warunkach. Szkło zegarków jest szafirowe, co zapewnia jego wysoką jakość. Szkiełko odporne jest na zarysowania, zabrudzenia oraz parowanie. Szkiełko chroni również wewnętrzny mechanizm zegarka.

 

      Bransolety zegarków Locman Montecristo wykonane są z odpornej na warunki zewnętrzne gumy. Dzięki temu zegarek może być wykorzystywany podczas uprawiania sportów wodnych. Wykorzystana guma jest odporna na uszkodzenia, pękanie, zarysowania czy odkształcenia. Przylega ona ściśle do ręki, nie powoduje obtarć ani uczulenia. Oferowane w tej kolekcji paski dostępne są w wielu świeżych kolorach, często dobranych do kolorów tarcz zegarka. Do kogo kierowane są zegarki Locman Montecristo? Przede wszystkim dla osób aktywnych,, które od zegarka oczekują wysokiej odporności na uszkodzenia. Na pewno zegarki te spotkają się z ciepłym przyjęciem sportowców oraz osób związanych z survivalem. 

54 Zegarki Locman Montecristo gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 54 modeli - cena od 2212 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

54 produkt(ów)

54 produkt(ów)