Marka Locman jest obecna na rynku od 1986 roku. Na początku swojej działalności firma tworzyła zegarki dla innych producentów. Dopiero w roku 1997 zapadła decyzja o rozpoczęciu produkcji zegarków sygnowanych własną marką. Modele te od samego początku budziły wielkie zaciekawienie - wszystko za sprawą odpowiedniej reklamy, ale i wyglądu oraz oferowanych parametrów. Warto dodać, iż marka Locman dba zarówno o panie, jak i panów - w ofercie producenta znajdują się przede wszystkim modele casualowe oraz miejskie, odpowiednie do noszenia na co dzień. Bardzo ważne jest, że marka stawia na urządzenia dla osób aktywnych - to olbrzymi segment sprzedaży światowej. Locman oferuje zegarki dodatkowo wzmacniane, wykonane z trwałych materiałów, odpowiednie do stosowania podczas kontaktu z wodą. Co ważne, zegarki Locman wyróżniają się wysoką estetyką i wspaniałym designem - są stworzone nie tylko z naciskiem na świetne parametry techniczne, ale również na dobry wygląd. Czym charakteryzują się zegarki Locman Montecristo?

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Locman Montecristo

 1. Zegarek męski Locman Montecristo Classic Automatic Zegarek męski Locman Montecristo Classic Automatic
  Darmowa dostawado 7 dni
  3 715,00 zł 3 468,00 zł

  Locman Montecristo Classic 0511BLBLFWH0SIB

  Darmowa dostawado 7 dni
 2. Zegarek męski Locman Montecristo Automatic Zegarek męski Locman Montecristo Automatic
  Darmowa dostawado 7 dni
  -20%
  3 715,00 zł 2 972,00 zł

  Locman Montecristo Automatic 0541A02S-00BLWHPB

  Darmowa dostawado 7 dni
 3. Zegarek męski Locman Montecristo Automatic Zegarek męski Locman Montecristo Automatic
  Darmowa dostawado 7 dni
  -20%
  3 413,00 zł 2 730,00 zł

  Locman Montecristo Automatic 051100BKFRD0GOR

  Darmowa dostawado 7 dni
 4. Zegarek męski Locman Montecristo Classic Automatic Zegarek męski Locman Montecristo Classic Automatic
  Darmowa dostawado 7 dni
  3 413,00 zł 3 172,00 zł

  Locman Montecristo Classic 051100BKFBL0GOK

  Darmowa dostawado 7 dni
 5. Zegarek męski Locman Montecristo Automatic Zegarek męski Locman Montecristo Automatic
  Darmowa dostawado 7 dni
  -11%
  3 413,00 zł 3 042,00 zł

  Locman Montecristo Automatic 0541A01S-00BKRDSR

  Darmowa dostawado 7 dni
 6. Zegarek męski Locman Montecristo Chronograph Zegarek męski Locman Montecristo Chronograph
  Darmowa dostawado 7 dni
  2 980,00 zł 2 791,00 zł

  Locman Montecristo Chronograph 0542A02S-00BLWHSB

  Darmowa dostawado 7 dni
 7. Zegarek męski Locman Montecristo Classic Chronograph Zegarek męski Locman Montecristo Classic Chronograph
  Darmowa dostawado 7 dni
  -20%
  3 283,00 zł 2 627,00 zł

  Locman Montecristo Classic 0510BLBLFWH0SIB

  Darmowa dostawado 7 dni
 8. Zegarek męski Locman Montecristo Chronograph Zegarek męski Locman Montecristo Chronograph
  Darmowa dostawado 7 dni
  -20%
  3 283,00 zł 2 627,00 zł

  Locman Montecristo Chronograph 0510KNBKFBL0GOK

  Darmowa dostawado 7 dni

Powstała w 1986 roku marka Locman przez pierwsze lata istnienia produkowała zegarki na zlecenia innych firm. Dopiero pod koniec lat 90. zaczęła tworzyć autorskie projekty sygnowane logo Locman. Swoją ofertą chce dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, nie tracąc przy tym na jakości produktów. Dlatego wśród propozycji producenta znajdziemy zarówno zegarki damskie, jak i męskie, o charakterze casualowym, ale też eleganckim czy sportowym. Jedną z najbardziej znanych kolekcji jest Locman Montecristo - na czym polega jej fenomen?

Zegarki Locman Montecristo - wysoka jakość i oryginalne wzornictwo

Zegarki Locman Montecristo posiadają najwyższej jakości mechanizmy kwarcowe oraz automatyczne. Jest to najlepsza gwarancja na to, że zegarek będzie działał bezawaryjnie przez wiele lat. Bez wątpienia najciekawszym elementem tych modeli jest ich koperta. Została ona stworzona z materiału łączącego tytan oraz stal szlachetną. To połączenie stosowane jest wyłącznie w zegarkach specjalistycznego przeznaczenia, np. dla wojska. Tytan jest materiałem wzmacniającym konstrukcję i jego obecność wpływa na jakość koperty. Dzięki zastosowaniu tytanu koperty odporne są na wstrząsy, zarysowania, działanie zmiennych temperatur, uderzenia. Tytan jest również odporny na działanie ognia oraz zapewnia brak podrażnień na ręku dla wszystkich osób uczulonych na różnego rodzaju stopy metali. Tego typu rozwiązania są dedykowane przede wszystkim osobom aktywnym - podczas uprawiania sportu możliwe jest uszkodzenie klasycznych zegarków lub też zalanie ich wodą. Zegarki Locman Montecristo są wodoszczelne - konkretne parametry określa sam producent. Tarcze tego modelu są okrągłe, posiadają dodatkowe obramowanie dla wzmocnienia konstrukcji. Producent wykorzystał cyfry arabskie. Tarcze odznaczają się różnorodną kolorystyką. Każda z nich posiada kontrastowe cyfry oraz wskazówki, aby łatwo można było odczytywać godzinę w każdych warunkach. Szkło zegarków jest szafirowe, co zapewnia jego wysoką jakość. Szkiełko odporne jest na zarysowania, zabrudzenia oraz parowanie. Szkiełko chroni również wewnętrzny mechanizm zegarka.

Paski zegarków Locman Montecristo

Paski zegarków Locman Montecristo wykonane są z odpornej na warunki zewnętrzne gumy. Dzięki temu zegarek może być wykorzystywany podczas uprawiania sportów wodnych. Wykorzystana guma jest odporna na uszkodzenia, pękanie, zarysowania czy odkształcenia. Przylega ona ściśle do ręki, nie powoduje obtarć ani uczulenia. Oferowane w tej kolekcji paski dostępne są w wielu świeżych kolorach, często dobranych do kolorów tarcz zegarka.

Dla kogo sprawdzą się zegarki Locman Montecristo?

Do kogo kierowane są zegarki Locman Montecristo? Przede wszystkim dla osób aktywnych, które od zegarka oczekują wysokiej odporności na uszkodzenia. Na pewno zegarki te spotkają się z ciepłym przyjęciem sportowców oraz osób związanych z survivalem.