Zegarki Locman Stealth to ciekawa propozycja dla osób preferujących aktywny tryb życia i ceniących dodatki w stylu smart casual. Zegarki te wyróżniają się wyjątkowo wysoką estetyką - są stworzone nie tylko z naciskiem na świetne parametry techniczne, ale również na świetny wygląd.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Dla kogo
Szerokość Paska
Dla kogo
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Locman Stealth

 1. Zegarek damski Locman Stealth Zegarek damski Locman Stealth
  Darmowa dostawa 24h
  -46%
  1 593,00 zł 857,00 zł

  Locman Stealth 0804R01R-RRBKRGPK

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Locman Stealth Chronograph Zegarek męski Locman Stealth Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  -47%
  2 204,00 zł 1 162,00 zł

  Locman Stealth Chronograph 812K01S-BKBKRDSK

  Darmowa dostawa 24h

Zegarki Locman Stealth to propozycja marki Locman dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Jest to kolekcja wyjątkowa, ponieważ wysokie parametry techniczne łączą się tu z wyjątkowym designem. Producent postawił na oryginalność modeli, którą da się zauważyć między innymi w żywej kolorystyce i wyglądzie tarcz.

Ciekawa historia zegarków Locman

Marka Locman jest obecna na światowym rynku od roku 1986. Początki działania firmy polegały jednak na tworzeniu zegarków dla innych producentów. Dopiero w roku 1997 zadecydowano o rozpoczęciu produkcji zegarków sygnowanych własną marką. Zegarki te od samego początku budziły wielkie zainteresowanie - wpływała na to nie tylko odpowiednia reklama, ale i parametry oferowanych modeli. Nie bez znaczenia pozostały również wspaniałe projekty zegarków dla różnych typów klientów. Locman dba zarówno o panie, panów, osoby aktywne oraz osoby preferujące sporty ekstremalne Coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy oryginalnego designu, w sposób wyjątkowy wyróżniającego się od innych produktów tego typu.

Zegarki Locman Stealth - dlaczego są takie dobre?

Locman Stealth to doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności. Każdy z modeli wyposażono w popularny mechanizm kwarcowy, który zasilany jest za pomocą baterii. Dzięki temu nie musisz pamiętać o ładowaniu zegarka. Jego dużą zaletą są materiały, z których wykonane są poszczególne urządzenia. Koperta zegarka Locman Stealth wykonane zostały ze stali szalchetnej 316L lub tytannu. Dlaczego tytan jest doskonałym tworzywem do produkcji zegarków? Jest lekki, hipoalergiczny i odporny na uszkodzenia. Wodoszczelność zegarków z tej serii sięga 50 m co sprawia, że model ten jest oporny na pot i zachlapania. Tarcze tego modelu są okrągłe i posiadają dodatkowe obramowanie dla wzmocnienia konstrukcji. producent zastosował w nich cyfry arabskie. tarcze posiadają różnorodne kolory: czerwony, niebieski, biały. Każda z nich posiada kontrastowe cyfry oraz wskazówki, aby łatwo można było odczytywać godzinę w każdych warunkach. Dzięki temu dostaniesz zegarek kompletny, który nie powsytydziłby się żaden profesjonalny sportowiec.