Marka Locman została założona w 1986 roku przez Marco Mantovaniego i Fulvio Locciego - dwóch przyjaciół, którzy wymyślili jej nazwę, łącząc trzy pierwsze litery swoich nazwisk. W 1997 roku firma zajęła się produkcją zegarków pod swoim szyldem (wcześniej tworzyła ona modele dla innych producentów). Od tamtego czasu na rynku pojawiają się kolejne serie zegarków Locman, wzbogacone w coraz to nowsze udogodnienia. Jedną z najchętniej wybieranych kolekcji Locman jest Tremila. W Fabryce Zegarków posiadamy szeroki asortyment zegarków z tej serii. Ich różnorodność gwarantuje, że znajdziesz wśród nich najlepszy egzemplarz dla siebie.

czytaj dalej

Zegarki Locman Tremila

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Locman Tremila to propozycja skierowana przede wszystkim w stronę osób aktywnych, uprawiających sport i żyjących intensywnie. Jest to kolekcja wyjątkowa, ponieważ wysokie parametry techniczne łączą się tu z wyjątkowym designem. Producent postawił na oryginalność modeli, którą da się zauważyć między innymi w żywej kolorystyce, kształcie kopert i wyglądzie tarcz.

Zegarki Locman Tremila dla każdego sportowca

Modele z linii Locman Tremila to idealny wybór dla osób, którzy lubią aktywnie spędzać swój czas wolny. Najciekawszym elementem tych zegarków jest ich koperta - została ona stworzona z materiału łączącego tytan oraz stal szlachetną. Takie połączenie stosowane jest wyłącznie w zegarkach specjalistycznego przeznaczenia. Tytan wzmacnia konstrukcję i wpływa na jakość koperty. Dzięki zastosowaniu tych metali koperty odporne są na uszkodzenia, wstrząsy, zarysowania, działanie zmiennych temperatur. Tytan jest również odporny na działanie ognia. Takie połączenie materiałów z pewnością przypadnie do gustu osobom żyjącym aktywnie i niebojącym się różnorodnych sytuacji. Modele z tej serii wyposażone jest w wiele przydatnych funkcji: stopery, kalendarze. Szkło zegarków jest mineralne i dodatkowo utwardzane. Dzięki temu można mieć pewność, iż będzie ono odporne na zarysowania, uszkodzenia, zaparowanie. Tarcze tego modelu są prostokątne, posiadają dodatkowe obramowanie dla wzmocnienia konstrukcji. Producent zastosował w nich cyfry arabskie. Tarcze posiadają różnorodne kolory: czerwony, niebieski, biały. Każda z nich posiada kontrastowe cyfry oraz wskazówki, aby łatwo można było odczytywać godzinę w każdych warunkach. Locman Tremila to urządzenie doskonałe, które dla każdego kto lubi wysoki poziom adrenaliny!

Zegarki Locman Tremila w Fabryce Zegarków

Zegarki Locman Tremila to połączenie najwyższej jakości materiałów, precyzji wykonania i wyjątkowej wytrzymałości. Chcesz stać się posiadaczem jednego z nich? Zapraszamy do Fabryki Zegarków - to właśnie tutaj znajdziesz wyłącznie oryginalne modele pochodzące od licencjonowanych dystrybutorów i dostępne zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Zapraszamy - już dziś wybierz u nas swój wymarzony zegarek Locman Tremila.