ZEGARKI LOCMAN TREMILA

     Marka Locman jest obecna na światowym rynku od roku 1986. Początki działania firmy polegały jednak na tworzeniu zegarków dla innych producentów. Dopiero w roku 1997 zadecydowano o rozpoczęciu produkcji zegarków sygnowanych własną marką. Zegarki te od samego początku budziły wielkie zainteresowanie - wpływała na to nie tylko odpowiednia reklama, ale i parametry oferowanych modeli. Nie bez znaczenia pozostały również wspaniałe projekty zegarków dla różnych typów klientów. Locman dba zarówno o panie, panów, osoby aktywne oraz osoby preferujące sporty ekstremalne Coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy oryginalnego designu, w sposób wyjątkowy wyróżniającego się od innych produktów tego typu. Zegarki Locman Tremila to ciekawa propozycja dla osób preferujących aktywny tryb życia,. Zegarki te wyróżniają się wyjątkowo wysoką estetyką - są stworzone nie tylko z naciskiem na świetne parametry techniczne, ale również na świetny wygląd.

 

     Zegarki Locman Tremila posiadają w większości mechanizmy kwarcowe. To najlepsza gwarancja na to, iż zegarek będzie działał bezawaryjnie długi okres czasu. Najciekawszym elementem tych zegarków jest ich koperta - została ona stworzona z materiału łączącego tytan oraz stal szlachetną. Takie połączenie stosowane jest wyłącznie w zegarkach specjalistycznego przeznaczenia. tytan wzmacnia konstrukcję i wpływa na jakość koperty. Dzięki zastosowaniu tych metali koperty odporne są na uszkodzenia, wstrząsy, zarysowania, działanie zmiennych temperatur. Tytan jest również odporny na działanie ognia. Takie połączenie materiałów z pewnością przypadnie do gustu osobom żyjącym aktywnie i nie bojącym się różnorodnych sytuacji. Tarcze tego modelu są prostokątne, posiadają dodatkowe obramowanie dla wzmocnienia konstrukcji. producent zastosował w nich cyfry arabskie. tarcze posiadają różnorodne kolory: czerwony, niebieski, biały. Każda z nich posiada kontrastowe cyfry oraz wskazówki, aby łatwo można było odczytywać godzinę w każdych warunkach. Dodatkowo wiele modeli posiada dodatkowe funkcje: stopery, kalendarze. Szkło zegarków jest mineralne i dodatkowo utwardzane. Dzięki temu można mieć pewność, iż będzie ono odporne na zarysowania, uszkodzenia, zaparowanie.

 

      Bransolety zegarków Locman Tremila wykonane są ze wzmocnionego materiału gumowego. Dzięki temu zegarek może być stosowany przez osoby uprawiające czynnie sporty wodny, takie jak pływanie czy żeglarstwo. Guma jest odporna na zarysowania, uszkodzenia, pękanie. Przylega ściśle do ręki, nie powoduje obtarć ani uczulenia. Paski dostępne są w wielu energetycznych kolorach, najczęściej są dobrane kolorystycznie do barwy tarczy zegarka.

 

      Do kogo kierowane są tego typu produkty? Przede wszystkim dla osób aktywnych, zarówno pań, jak i panów, którzy od zegarka oczekują przede wszystkim wysokiej odporności na uszkodzenia. Z pewnością zegarki te przypadną do gustu również sportowcom oraz osobom związanym z konkretnymi dyscyplinami czy też survivalem. Dzięki doskonałym parametrom technicznym zegarki te są często wybierane również przez osoby związane z wojskiem. 

0 Zegarków Locman Tremila gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 0 modeli - cena od 2689 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Nie znaleziono pasujących produktów.