Zegarki Polar Grit X to smartwatche dla profesjonalnych sportowców i osób, które dopiero zaczynają regularnie trenować. Produkty te pozwalają na bieżąco śledzić postępy, osiągane cele i wyniki. Oprócz tego to świetne modele, które po wyczerpującym treningu, pomogą Ci się zregenerować, odpocząć i ukoić umysł - funkcja Serene.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Łączność
Technologie
Funkcje pogodowe
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-

Zegarki Polar Grit X

Smartwatche Polar Grit X są produktami stworzonymi zarówno dla aktywnych kobiet, jak i mężczyzn. Na stronie Fabryki Zegarków znajdziesz różnorodne wersje kolorystyczne (biały, zielony, czarny), które możesz dostosować do swoich własnych preferencji. Zaletą jest również wybór modelu z mniejszym lub większym rozmiarem paska. Takie rozwiązania pozwolą ci odpowiednio spersonalizować twój własny zegarek.

Polar Grit X - survivalowa funkcjonalność dla aktywnych

Zegarki Polar Grit X zostały specjalnie zaprojektowane dla miłośników sportów outdoorowych i survivalu. Spełniają specjalną normę wojskową MIL-STD-810G, która potwierdza ich niezawodną odporność na wilgoć, wstrząsy i skrajnie zmienne temperatury. To sprawia, że te modele sprawdzą się w każdych, nawet najbardziej niekorzystnych warunkach. Nie straszna będzie im woda, śnieg, mróz, upał, wzrost, czy spadek ciśnienia. Dodatkowo smartwatche zadbają o Twoje samopoczucie i codzienne treningi. Funkcja FitSpark™ przygotuje dla Ciebie spersonalizowany plan treningowy, FuelWise™ sprawdzi się jako inteligentny asystent, który pozwoli Ci uzupełnić energię, a z kolei Serene™, Nightly Recharge™ i Sleep Plus Stages™ zadbają o twoją regenerację, odpoczynek i sen.

Polar Grit X - smartwatch dla wymagających

Polar Grit X jest świetnym jakościowo smartwatchem dostępnym na Fabryce Zegarków w dobrej cenie. Oferuje on wiele praktycznych funkcji zamkniętych w lekkiej obudowie, która sprawdzi się w każdych warunkach. Nowoczesny design każdego zegarka będzie świetnie się komponował zarówno ze sportowymi strojami, jak i casualowym ubiorem. Już teraz odkryj niezwykłe i wytrzymałe smartwatche Polar Grit X. Wybierz swój model razem z autoryzowanym sklepem Fabryka Zegarków.