ZEGARKI POLAR M430

Smartwatch to nie tylko funkcje: to także odpowiednio zaprojektowany dodatek, który fantastycznie prezentuje się na nadgarstku. W związku z tym najlepiej zainteresować się produktami Polar M430, do których produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości. To daje przyjemne poczucie pewności, że model sprawdzi się jako uzupełnienie każdej stylizacji, jednocześnie będzie w stanie wytrzymać specyficzne warunki podczas niejednego treningu.

 

Polar M430 - szeroka funkcjonalność

Wszystkie modele serii M430 marki Polar zostały przeznaczone dla mężczyzn, dlatego urządzenia te rewelacyjnie prezentują się na ręce. Dotyczy to zarówno stylizacji sportowych jak i casualowych. Cały szereg praktycznych funkcji pomaga właścicielowi utrzymać zdrowy tryb życia, m.in. dzięki profilom sportowym, programowi treningu biegowego, Running Index oraz wskaźnikowi aktywności. Niemniej istotna jest regeneracja, dlatego modele te wyposażono w stan regeneracji, Sleep Plus Stages oraz całodobowy pomiar tętna.

 

Smartwatch Polar M430 - propozycja idealna

Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą modeli linii M430 marki Polar. Każdy z nich sprawdzi się jako uzupełnienie codziennej stylizacji, co więcej, nie zawiedzie Cię podczas treningu (bez względu na stan Twojego zaawansowania w danej dyscyplinie). Zegarki te wyposażono w Bluetooth, dzięki czemu bez problemu możesz je sparować ze swoim telefonem. To oraz szeroki zakres pozostałych funkcji sprawi, że Twój model z całą pewnością Cię nie rozczaruje.

 

Cena już od 609,00 zł ⌚ 2 Zegarki Polar M430 ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →