Polar to dobrze znana marka wśród wszystkich aktywnych fizycznie osób. Te sportowe zegarki uwielbiane są zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Sławę zyskały dzięki wyposażeniu w świetnie opracowane technologie, które wielu użytkownikom dostarczyły motywacji i chęci do działania. Przekrocz swoje granice z Polar Ignite dzięki funkcjom monitorującym każdą Twoją aktywność - nawet sen!

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-

Zegarki Polar Ignite

Polar Ignite to dobrze wyposażony zegarek z myślą o treningach na świeżym powietrzu. Głównymi zaletami serii jest dokładnie działający GPS i optyczny pomiar tętna nadgarstka. Do tego wszystkiego zegarek świetnie radzi sobie z wodą, a jego przemyślana konstrukcja zapewnia użytkownikowi pełen komfort noszenia. Odkryj zaawansowane funkcje Polar Ignite - Twojego nowego kompana treningów outdoor.

Smartwatch Polar Ignite - całodobowy opiekun zdrowia i kondycji

Polar Ignite mieści w sobie mnogość zaawansowanych technologii, które doskonale współpracują z właścicielem zegarka. Urządzenie zapamiętuje Twoje dane dotyczące kondycji, wcześniejszych aktywności i czasu potrzebnego na regenerację - na ich podstawie dostarcza indywidualnych wskazówek treningowych. Obsługuje także ponad 100 profili sportowych, potrafi rejestrować tętno podczas pływania i zawsze dostarcza rezultaty treningu. O Twoje zdrowie zadba także w nocy, dzięki funkcji Sleep Plus Stages monitorującej fazy snu oraz technologii Nightly Recharge, wskazującej skuteczność nocnej regeneracji.

Pełen komfort i bezpieczeństwo noszenia - Polar Ignite dla wymagających

To, co wyróżnia kultową serię sportowych zegarków Polar Ignite to także ich lekka, a zarazem wytrzymała konstrukcja. Koperty wykonane są z polimeru, wzmocnionego włóknem szklanym, co dodatkowo utrwalone jest stalową ramką. Takie rozwiązanie stosują topowi producenci zaawansowanych urządzeń - zapewnia to optymalne bezpieczeństwo przed uszkodzeniami na skutek nawet zaawansowanego treningu. Dużym atutem tych zegarków jest również dotykowy wyświetlacz, gwarantujący łatwość obsługi, a także specjalnie skonstruowana konstrukcja, pozwalająca na samodzielną wymianę paską - użytkownik może dostosować swój rozmiar na Polar Ignite S lub M/L, a zarazem modyfikować design, kiedy tylko ma na to ochotę.