Versus Versace była następczynią linii Versace DNA, jednak przekształcona tak, by nabyć wyjątkowo buntowniczego i niepokornego charakteru, który miał reprezentować postawy młodych ludzi całego pokolenia. Filozofia Versus Versace podporządkowana została żywiołowym motywom i odważnemu wzornictwu, burzącemu harmonię spotykaną zwykle w klasycznych zegarkach.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Tarcza - kolor
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Versus Versace

 1. Zegarek damski Versus Versace Logo Zegarek damski Versus Versace Logo
  Darmowa dostawa 24h
  -54%
  799,00 zł 367,00 zł

  Versus Versace Logo SP8090014

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek damski Versus Versace Dressy Zegarek damski Versus Versace Dressy
  Darmowa dostawa 24h
  -55%
  885,00 zł 398,00 zł

  Versus Versace Dressy VSP1V0819

  Darmowa dostawa 24h

Versus Versace do córka znanej marki luksusowych produktów - Versace. Pierwsza kolekcja Versus Versace powstała w 1989 roku jako nietypowy prezent od Gianni'ego Versace dla swojej siostry Donatelli. W latach 2005 – 2009 kolekcja Donatelli Versace wstrzymała produkcję, chcąc skoncentrować się na nowych projektach i liniach rozwoju. Efektem tego był tryumfalny powrót na światowe wybiegi, a także kolekcje nowych wytworów, wśród których można znaleźć stylowe czasomierze.

Perfekcyjna konstrukcja i niepowtarzalny styl zegarków damskich Versus Versace

Modele Versus Versace działają dzięki sprawnym mechanizmom kwarcowym, zasilanym energią, płynącą z ogniwa baterii. Cyferblaty pokryto szkiełkiem mineralnym, które w dobry sposób obroni przed ewentualnymi zarysowaniami oraz obtłuczeniami, natomiast elementy koperty wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej lub wygodnego tworzywa sztucznego, co w świetny sposób zabezpiecza przed uszkodzeniami. Dodatkowo na wszystkich egzemplarzach widoczne jest logo marki – lew. Zegarki Versus Versace to także wyjątkowy prestiż noszenia, gdyż jest to marka w szczególny sposób zapisana w historii świata mody, przez co stanowi nie lada gratkę dla każdej modnej użytkowniczki.

Wybierz zegarek Versus Versace z Twojej ulubionej serii

Zegarki Versus Versace zaprojektowano przede wszystkim z myślą o kobietach, dla których liczy się szczególnie niezwykły wygląd i wyrazistość. Wszystkie egzemplarze – damskie i męskie – można również zgrupować w dwóch podstawowych kolekcjach: Fire Island oraz New Logo. Pierwsza seria to nowoczesne, utrzymane w dynamicznym stylu czasomierze, które wykonane zostały z tworzywa sztucznego w różnych kolorach. Daje to niezwykle interesujący efekt, który z pewnością zadowoli użytkowników skupionych na wyróżnianiu się z tłumu. Druga kolekcja to zegarki o nieco większych gabarytach, posiadające szerokie bezele, co zwiększa ich odporność na uszkodzenia, a jednocześnie jeszcze bardziej zwraca na siebie uwagę. To rewelacyjne zegarki dla kobiet, które pragną czegoś więcej od branży zegarmistrzowskiej. Versus Versace pozwala im to uzyskać.

Zegarki Versus Versace dostępne w sklepie w Warszawie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Warszawie, gdzie czeka na Ciebie bogaty wybór zegarków marki Versus Versace. Nasz wykwalifikowany personel służy profesjonalnym doradztwem, abyś mógł znaleźć idealny model.

Autoryzowany punkt sprzedaży zegarków Versus Versace

Jako oficjalny dealer zegarków Versus Versace gwarantujemy autentyczność każdego modelu. Zegarki są prezentowane w oryginalnym opakowaniu i objęte gwarancją producenta. Oferujemy szybką i bezpłatną dostawę!