Włoski dom mody Versace jest Ci doskonale znany? Prezentujemy więc jego siostrzaną markę Versus Versace, w której ofercie znajdziemy zarówno stylowe ubrania, jak i akcesoria, a wśród nich zegarki. Założyciel firmy, Gianni Versace, chciał zawrzeć w projektach Versus Versace buntowniczy charakter młodego pokolenia, a za inspirację posłużył mu m.in. styl Donatelli Versace. Dołącz do grona wyjątkowych dodatków i wybierz damski zegarek Versus Versace.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki damskie Versus Versace

 1. Zegarek damski Versus Versace Forlanini Zegarek damski Versus Versace Forlanini
  Darmowa dostawa 24h
  -52%
  790,00 zł 379,00 zł

  Versus Versace Forlanini VSPVN0120

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek damski Versus Versace Logo Zegarek damski Versus Versace Logo
  Darmowa dostawa 24h
  -54%
  799,00 zł 367,00 zł

  Versus Versace Logo SP8090014

  Darmowa dostawa 24h
 3. Zegarek damski Versus Versace Sempione Zegarek damski Versus Versace Sempione
  Darmowa dostawa 24h
  -52%
  990,00 zł 471,00 zł

  Versus Versace Sempione VSPHG0620

  Darmowa dostawa 24h
 4. Zegarek damski Versus Versace Dressy Zegarek damski Versus Versace Dressy
  Darmowa dostawa 24h
  -55%
  885,00 zł 398,00 zł

  Versus Versace Dressy VSP1V0819

  Darmowa dostawa 24h

Włoski przepych, odważne wzornictwo, a przy tym klasa i szyk - tymi słowami można opisać produkty oferowane przez markę Versus Versace. Osoby o buntowniczym charakterze, a także te, które cenią oryginalność i wyrazistość, powinny tu znaleźć coś dla siebie. Te ciekawe połączenia sprawią, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Historia marki Versus Versace - zegarki damskie dla odważnych

Wszystko zaczęło się w 1989 roku. Wtedy to Gianni Versace powołał do istnienia nową markę, której misją było stworzenie projektów awangardowych, idealnych dla buntowniczego młodego pokolenia, które w tamtych czasach coraz częściej zabierało głos. Ubrania i dodatki miały pomóc im wyrażać swój sprzeciw wobec zastanej rzeczywistości, stąd w nazwie słowo „versus”. Mężczyzna w projektach Versus Versace zestawił luksusowy styl swojego domu mody z elementami streetwearowymi i casualowymi. W 2016 roku stanowisko dyrektor kreatywnej zajęła Donatella Versace, wtedy całość nabrała jeszcze oryginalniejszego charakteru.

Zegarki damskie Versus Versace - co to za dodatki?

Spójrzmy teraz, czym charakteryzują się zegarki damskie Versus Versace. Uwagę w większości z nich przykuwa głowa lwa. Element ten jest logo marki oraz ozdobą wielu projektów. Najczęściej znajdziemy go na powierzchni tarczy, ale w modelach na stalowych bransoletach jej kształt mają także poszczególne ogniwa. Do dekoracji cyferblatu można zaliczyć giloszowanie oraz indeksy z kryształków, ćwieków, a nawet liter. Skórzane paski często udekorowane są nitami bądź napisami z nazwą marki. Za pomocą tych stylowych dodatków wyrazisz swój styl i osobowość.