Cenisz włoski styl pełen wysmakowanego przepychu? To świetnie się składa, bo zegarki męskie Versus Versace doskonale go odzwierciedlają. Odpowiedzialny za stworzenie firmy Gianni Versace, inspirując się stylem swojej siostry, stworzył awangardową odzież i akcesoria, których nie sposób pomylić z żadnymi innymi.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki męskie Versus Versace

 1. Zegarek męski Versus Versace Domus Zegarek męski Versus Versace Domus
  Darmowa dostawa 24h
  -38%
  495,00 zł 309,00 zł

  Versus Versace Domus VSP1O0321

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Versus Versace Runyon Zegarek męski Versus Versace Runyon
  Darmowa dostawa 24h
  -31%
  1 150,00 zł 789,00 zł

  Versus Versace Runyon VSP1L0521

  Darmowa dostawa 24h

Versus Versace to odpowiedź na potrzeby ludzi młodych duchem, którzy w dodatkach szukają wyrazistości i niepowtarzalności. Odważne wzornictwo łączy się tu z wysoką jakością i funkcjonalnością. Paleta kolorystyczna tych modeli sprawia, że będą one pasować do naprawdę wielu zestawów.

Historia marki Versus Versace - zegarki męskie dla niepokornych

Historia Versus Versace rozpoczęła się 1989 roku. Jej założyciel, właściciel domu mody Versace, Gianni, postanowił stworzyć markę-siostrę, którą charakteryzowałby bardziej buntowniczy i awangardowy charakter. Wyraża go już sama nazwa - słowo „versus” oznacza bowiem kontrę lub sprzeciw wobec czegoś. W 2016 roku dyrektor kreatywną firmy została Donatella Versace, wieloletnia muza Gianniego.

Cechy charakterystyczne zegarków męskich Versus Versace

Zegarki męskie Versus Versace nie są to typowe modele, które wyobrażasz sobie po usłyszeniu słów „zegarek męski”. Cechują je wyjątkowe zdobienia w postaci napisów z nazwą marki, kryształków czy głowy lwa będącej jednocześnie logo producenta. Do wyboru masz tu stalowe bransolety oraz paski, do których wykonania użyto skóry lub silikonu. Wśród dodatkowych funkcji produktów znajdziemy datowniki Day-Date czy subtarcze chronografu. Całość wykonano z dbałością o jakość i detale.