Bauhaus

Bauhaus

Bauhaus

Bauhaus - zegarki czyste formą

Jeśli kochasz prostotę, a modernizm jest ci bliższy niż koszula ciału, niemiecka marka Bauhaus na pewno cię zachwyci. Poznaj tę nową markę dostępną w naszym sklepie!
Czytaj dalej

Bauhaus

Mistrzowskie rzemiosło Bauhaus - zegarki niemieckich producentów

Niemieckie zegarki Bauhaus to prawdziwy hołd w stronę rzemiosła i sztuki. Odkryj wysokiej klasy modele o jakości klasy premium.
Czytaj dalej

Bauhaus to marka zegarmistrzowska, w której projektach widoczne są inspiracje popularnym, zrodzonym w Niemczech stylem w architekturze. Dowiedz się więcej o zegarkach Bauhaus na oficjalnym blogu Fabrykazegarków.

Blog o zegarkach Bauhaus - ciekawostki, recenzje, newsy

Nasz oficjalny blog to kopalnia najświeższych newsów, ciekawostek, recenzji naszych testerów oraz przeglądów designerskich zegarków Bauhaus. Wpadnij do nas po szereg poradników, doniesień z życia marki oraz postów tematycznych. Znajdziesz tu także nowości i rankingi zegarków.

Zegarki Bauhaus to ukłon w stronę rzemieślniczej precyzji oraz przewagi funkcji nad formą. Doskonały, minimalistyczny styl idzie tu w parze z najlepszymi materiałami oraz najdokładniejszymi, szwajcarskimi i japońskimi mechanizmami. O tym wszystkim przeczytasz na naszym oficjalnym blogu.

Sprawdź też: Zegarki Bauhaus