Krzysztof Miruć nowym ambasadorem Balticus!

Balticus

Krzysztof Miruć nowym ambasadorem Balticus!

Paweł Szymczak

Specjalizacją Pawła jest poznawanie tego, co nowe. Jednakowo w zegarkach, gdzie lubi testować i recenzować nowości - od tanich codziennych zegarków, po smartwatche. Wieczny optymista i pogodny duch. Prywatnie robi świetną karkówkę z grilla!

19 stycznia 2023

Docenianie piękna kryjącego się w wyjątkowych rzeczach i w starannie dopracowanych detalach oraz niezwykła dbałość o szczegóły – właśnie ta pasja do tworzenia efektownych wizualnie i praktycznych przedmiotów zaowocowała niecodzienną i interesującą współpracą. Nie tak dawno, bo w grudniu 2022 roku, do grona rodziny Balticus dołączył jeden z najbardziej znanych architektów i projektantów wnętrz. Niezawodności i precyzji polskiej marki zegarmistrzowskiej zaufał Krzysztof Miruć – nowy ambasador Balticus!

 

Krzysztof Miruć ambasadorem marki Balticus

Krzysztof Miruć jest z wykształcenia i zamiłowania znakomitym architektem, projektantem wnętrz oraz szanowanym w branży biznesmenem, a jego dekoratorskim i wnętrzarskim umiejętnościom oraz spektakularnym remontowym metamorfozom zaufało tysiące klientów. Miłość do zawodu architekta zaszczepił w nim jego stryj, który zaimponował mu swoimi umiejętnościami. Hobby stało się marzeniem, do którego Miruć zaczął sukcesywnie dążyć. Wykształcenie, wiedzę i umiejętności zdobywał na studiach na Politechnice Warszawskiej. Studiował również na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Paryżu – Ecole d’Architecture de Paris-la-Villette.

 

Krzysztof Miruć - nowy ambasador marki Balticus

 

Krzysztof Miruć obecnie jest spełnionym zawodowo architektem, który od 2003 współprowadzi warszawską pracownię artystyczną L’ab Architekci, będąc jednocześnie jej głównym projektantem. Specjalizuje się w architekturze, ale również projektach prywatnych, użyteczności publicznej i koncepcyjnych.

Nowy ambasador Balticus prowadzi, cieszące się dużą popularnością wśród Polaków, programy telewizyjne o remontach i metamorfozach wnętrz. Karierę z telewizją rozpoczął od programu Garaż marzeń” emitowanego na antenie stacji TVN Turbo. Jednak największą rozpoznawalność przyniosło mu prowadzenie programów na stacji HGTV Zgłoś remont” i Weekendowa metamorfoza. Z kolei w TVN Style można go oglądać w programie Eks-tra zmiana u boku Agaty Młynarskiej.

 

Krzysztof Miruć - nowy ambasador marki Balticus

 

Balticus – piękno i funkcjonalność polskich zegarków

Polska marka Balticus produkuje piękne i sprawdzone zegarki inspirowane Morzem Bałtyckim. Sympatię użytkowników zyskała za sprawą nieszablonowego podejścia do tworzenia każdego oddzielnego projektu. Kolekcje i zegarki cechują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale też ciekawym, zaskakującym designem oraz pomysłowością (np. zegarki wykonane z awenturynu, kawałków meteorytu, stali damasceńskiej, czy też zalane w całości specjalnym olejem). Tę pasję projektowania, dbałość o detale i funkcjonalność formy od lat doceniają zarówno miłośnicy zegarków, jak i sławne osoby związane ze światem sportu czy właśnie show-biznesu.

Krzysztof Miruć profesjonalizmem, pracowitością i pozytywnym usposobieniem zyskał sympatię i uznanie zarówno swoich klientów, jak i widzów. Tak jak dla marki Balticus, tak i dla znanego architekta nie ma rzeczy niemożliwych. Doskonale wie, jak z remontowego wyzwania stworzyć wnętrzarską perełkę i tchnąć w pomieszczenie drugie życie.

 

Zegarek męski Balticus Gwiezdny Pył 42 mm Damast Chrono Limited Edition BALSDDCHABA

 
 

Marka Balticus – projekty zegarków, którym zaufał Krzysztof Miruć

Marka Balticus współpracuje z najlepszymi, którzy, tak jak polskiemu producentowi, przyświecają te same idee. Profesjonalizm, niezawodność, przykuwający wzrok design, fascynacja pięknem dobrze zaprojektowanych przedmiotów przyczyniły się do podjęcia współpracy marki Balticus ze znanym polskim architektem Krzysztofem Miruciem.


Paweł Szymczak

Specjalizacją Pawła jest poznawanie tego, co nowe. Jednakowo w zegarkach, gdzie lubi testować i recenzować nowości - od tanich codziennych zegarków, po smartwatche. Wieczny optymista i pogodny duch. Prywatnie robi świetną karkówkę z grilla!

Inne wpisy tego autora

Rozmaitości

Antoni Patek - zegarmistrz królów. Poznaj sylwetkę kultowego przedsiębiorcy

Antoni Patek - król światowego zegarmistrzostwa odmienił branżę, nadając jej nowy kierunek. Wybrał drogę artystycznego rzemiosła, dzięki czemu zegarki Patek Philippe to jedne z najdroższych modeli w historii. Kim był mistrz, o którym mówi się do dziś?
Czytaj dalej

Out Of Order

Podróż przez 4 kontynenty z nową serią zegarków Out Of Order Swiss GMT

Out Of Order jest producentem jednych z bardziej oryginalnych i nietypowych zegarków dostępnych na rynku. Marka poszerza swoją nietuzinkową kolekcję o kolejne 4 modele inspirowane podróżami, a nawet konkretnymi miastami. Poznaj nowe zegarki Out Of Order Swiss GMT!
Czytaj dalej

Balticus

Crowdinvesting w branży zegarkowej. Nowoczesne podejście do biznesu marki Balticus

Na czym opiera się crowdfundingowy model biznesowy? Jak wykorzystuje go w swojej działalności polska marka zegarmistrzowska Balticus? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym artykule.
Czytaj dalej

Błonie

Kultowy Zodiak w nowej odsłonie. Premiera zegarka Błonie Zodiak Mechaniczny

Kultowa marka Błonie została z powodzeniem reaktywowana w 2014 roku. Marka postanowiła reaktywować kultowy model z lat 60.! Odkryj nowość, czyli Błonie Zodiak Mechaniczny, który jako jedyny zegarek od marki posiada ręcznie nakręcany mechanizm.
Czytaj dalej

Rozmaitości

Alternatywa dla zegarków Swiss Made

Jak znaleźć równie jakościowy zegarek, który nie jest szwajcarski? Wieloletnie manufaktury, a także idące z czasem przedsiębiorstwa oferują kolekcje premium o technologii i komponentach na miarę Swiss Made. Odkryj szanowane marki, wybierane przez wszystkich tych, którzy stawiają na jakość.
Czytaj dalej

Poradniki

Pomysł na prezent: męski zegarek do 600 zł

Chcesz, by świąteczny prezent ucieszył ukochanego mężczyznę, ale nie wiesz, co kupić? Zegarek będzie idealnym podarunkiem dla męża, syna, ojca czy brata! Zainspiruj się naszymi propozycjami!
Czytaj dalej
Pokaż wszystkie