Krzysztof Miruć nowym ambasadorem Balticus!

Balticus

Krzysztof Miruć nowym ambasadorem Balticus!

Paweł Szymczak

Specjalizacją Pawła jest poznawanie tego, co nowe. Jednakowo w zegarkach, gdzie lubi testować i recenzować nowości - od tanich codziennych zegarków, po smartwatche. Wieczny optymista i pogodny duch. Prywatnie robi świetną karkówkę z grilla!

19 stycznia 2023

Docenianie piękna kryjącego się w wyjątkowych rzeczach i w starannie dopracowanych detalach oraz niezwykła dbałość o szczegóły – właśnie ta pasja do tworzenia efektownych wizualnie i praktycznych przedmiotów zaowocowała niecodzienną i interesującą współpracą. Nie tak dawno, bo w grudniu 2022 roku, do grona rodziny Balticus dołączył jeden z najbardziej znanych architektów i projektantów wnętrz. Niezawodności i precyzji polskiej marki zegarmistrzowskiej zaufał Krzysztof Miruć – nowy ambasador Balticus!

 

Krzysztof Miruć ambasadorem marki Balticus

Krzysztof Miruć jest z wykształcenia i zamiłowania znakomitym architektem, projektantem wnętrz oraz szanowanym w branży biznesmenem, a jego dekoratorskim i wnętrzarskim umiejętnościom oraz spektakularnym remontowym metamorfozom zaufało tysiące klientów. Miłość do zawodu architekta zaszczepił w nim jego stryj, który zaimponował mu swoimi umiejętnościami. Hobby stało się marzeniem, do którego Miruć zaczął sukcesywnie dążyć. Wykształcenie, wiedzę i umiejętności zdobywał na studiach na Politechnice Warszawskiej. Studiował również na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Paryżu – Ecole d’Architecture de Paris-la-Villette.

 

Krzysztof Miruć - nowy ambasador marki Balticus

 

Krzysztof Miruć obecnie jest spełnionym zawodowo architektem, który od 2003 współprowadzi warszawską pracownię artystyczną L’ab Architekci, będąc jednocześnie jej głównym projektantem. Specjalizuje się w architekturze, ale również projektach prywatnych, użyteczności publicznej i koncepcyjnych.

Nowy ambasador Balticus prowadzi, cieszące się dużą popularnością wśród Polaków, programy telewizyjne o remontach i metamorfozach wnętrz. Karierę z telewizją rozpoczął od programu Garaż marzeń” emitowanego na antenie stacji TVN Turbo. Jednak największą rozpoznawalność przyniosło mu prowadzenie programów na stacji HGTV Zgłoś remont” i Weekendowa metamorfoza. Z kolei w TVN Style można go oglądać w programie Eks-tra zmiana u boku Agaty Młynarskiej.

 

Krzysztof Miruć - nowy ambasador marki Balticus

 

Balticus – piękno i funkcjonalność polskich zegarków

Polska marka Balticus produkuje piękne i sprawdzone zegarki inspirowane Morzem Bałtyckim. Sympatię użytkowników zyskała za sprawą nieszablonowego podejścia do tworzenia każdego oddzielnego projektu. Kolekcje i zegarki cechują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale też ciekawym, zaskakującym designem oraz pomysłowością (np. zegarki wykonane z awenturynu, kawałków meteorytu, stali damasceńskiej, czy też zalane w całości specjalnym olejem). Tę pasję projektowania, dbałość o detale i funkcjonalność formy od lat doceniają zarówno miłośnicy zegarków, jak i sławne osoby związane ze światem sportu czy właśnie show-biznesu.

Krzysztof Miruć profesjonalizmem, pracowitością i pozytywnym usposobieniem zyskał sympatię i uznanie zarówno swoich klientów, jak i widzów. Tak jak dla marki Balticus, tak i dla znanego architekta nie ma rzeczy niemożliwych. Doskonale wie, jak z remontowego wyzwania stworzyć wnętrzarską perełkę i tchnąć w pomieszczenie drugie życie.

 

Zegarek męski Balticus Gwiezdny Pył 42 mm Damast Chrono Limited Edition BALSDDCHABA

 
 

Marka Balticus – projekty zegarków, którym zaufał Krzysztof Miruć

Marka Balticus współpracuje z najlepszymi, którzy, tak jak polskiemu producentowi, przyświecają te same idee. Profesjonalizm, niezawodność, przykuwający wzrok design, fascynacja pięknem dobrze zaprojektowanych przedmiotów przyczyniły się do podjęcia współpracy marki Balticus ze znanym polskim architektem Krzysztofem Miruciem.


Paweł Szymczak

Specjalizacją Pawła jest poznawanie tego, co nowe. Jednakowo w zegarkach, gdzie lubi testować i recenzować nowości - od tanich codziennych zegarków, po smartwatche. Wieczny optymista i pogodny duch. Prywatnie robi świetną karkówkę z grilla!

Inne wpisy tego autora

Poradniki

Jak dobrać rozmiar zegarka? Krótki przewodnik

Wybór zegarka może stać się dużym wyzwaniem. Oprócz tego, że szukamy urządzenia, które będzie odpowiadało naszemu gustowi, to jeszcze powinniśmy zwrócić uwagę na to, aby zegarek był dobrze dopasowany. Z naszymi wskazówkami znajdziesz idealny produkt dla siebie.
Czytaj dalej

Vostok Europe

Dwadzieścia lat minęło... okrągły jubileusz Vostok Europe

Dokładnie 25 sierpnia marka Vostok Europe obchodzi swoje dwudzieste urodziny. Poznaj razem z nami historię marki, przekonaj się, czego dokonała i dlaczego ma tylu wiernych i oddanych fanów na całym świecie!
Czytaj dalej

TOP

Zegarki dla leworęcznych – 5 najlepszych modeli

Jesteś leworęczny lub leworęczna? A może po prostu lubisz nosić zegarek na prawej ręce? Znajdź idealny model dla siebie!
Czytaj dalej

Poradniki

Jak wymienić baterię w zegarku?

Każdy zegarek kwarcowy wymaga co jakiś czas wymiany baterii. Jak to zrobić samodzielnie? Zobacz nasze porady.
Czytaj dalej

Adriatica

Adriatica - zegarki automatyczne ze skeletonową tarczą

Klasyczny wygląd z nutą awangardy - tak prezentują się automatyczne zegarki Adriatica z tarczą typu skeleton.
Czytaj dalej

TOP

Zegarki na Dzień Ojca! Wybierz najlepszy model na prezent!

Dzień Ojca to doskonała okazja do wręczenia idealnego prezentu w postaci zegarka. Jaki zegarek dla ojca wybrać? Sprawdź nasze top 5 propozycji!
Czytaj dalej
Pokaż wszystkie