Zegarki Pulsar - elegancja i niezawodność w najlepszym wydaniu

14-03-2019

Pulsar to wyjątkowa marka zegarków, łącząca w sobie praktyczną funkcjonalność opartą o japońskie, innowacyjne technologie z przyciągającym uwagę futurystycznym designem, typowym dla amerykańskich manufaktur. Połączenie to odnalazło grono odbiorców na całym świecie, przynosząc przedsiębiorstwu niesłychany sukces oraz rozpoznawalność w każdym zakątku świata.

Zegarki Pulsar – historia

Marka Pulsar powołana została w latach 70-tych XX wieku w USA przez Hamilton Watch Company. Jej nazwa odnosi się do obiektów astronomicznych, które wysyłają w regularnych odstępach czasu promieniowanie radiowe. Astronomiczne inspiracje można zauważyć od początku istnienia manufaktury. Ich największym odzwierciedleniem jest futurystyczny design zegarków Pulsar, który odwołuje się bezpośrednio do podboju kosmosu. Największy sukces przedsiębiorstwa przypada na 1973 rok, kiedy to model sygnowany jego logiem pojawił się na dużych ekranach. Kultowy zegarek cyfrowy Pulsar P2 pojawił się na nadgarstku agenta Jej Królewskiej Mości Jamesa Bonda w filmie „Żyj i pozwól umrzeć”.

Zegarek Pulsar w filmie z Jamesem Bondem

W 1978 roku marka Pulsar podjęła ścisłą współpracę w zakresie technologicznym z docenianą na całym świecie i znaną z nietuzinkowych i innowacyjnych rozwiązań manufakturą Seiko. Efektem tej fuzji było stworzenie niesłychanie funkcjonalnych i nowoczesnych zegarków. Futurystyczne modele o sportowym charakterze skradły serca wszystkich pragnących wyróżnić się w tłumie osób. W 2018 roku przedsiębiorstwo podjęło współpracę z utytułowanym skatem Paulem Ronchettim, tworząc model dostosowany do najtrudniejszych z możliwych warunków, czyli wyczynowej jazdy na deskorolce.

 

Zegarki męskie Pulsar

Dedykowane mężczyznom zegarki Pulsar to modele o sportowym charakterze, które stawią czoła najwyższym z możliwych wymagań. Rozbudowana i niezwykle praktyczna funkcjonalność połączona została z przyciągającym wzrok designem. W ich szerokiej ofercie znajdziemy zarówno zegarki dedykowane zwolennikom klasycznych, skórzanych pasków, jak i modele stworzone z myślą o miłośnikach stalowych bransolet. Ciekawym rozwiązaniem są zegarki solarne Pulsar, które dzięki zastosowanym mechanizmom napędzane są za pomocą kontaktu z dowolnym źródła i nie potrzebują do działania dodatkowego nakręcania lub cyklicznej wymiany baterii.

Pulsar Chronograph PT3007X1

Propozycją męskiego zegarka, który idealnie trafi w gust każdego zwolennika klasycznych rozwiązań jest Pulsar Chronograph PT3007X1. Srebrna koperta ze stali szlachetnej zawieszona została na zapewniającym komfort użytkowania brązowym pasku ze skóry naturalnej. Na białym cyferblacie umieszczone zostały dodatkowe sub-tarcze chronografu oraz analogowy datownik dni miesięcy, który ulokowano między czwartą i piątą godziną. Całość przykryto za pomocą szkiełka mineralnego, które zapewnia skuteczną ochronę przed zarysowaniami i obtłuczeniami.

Zegarek Męski Pulsar PT3007X1

Pulsar Business PY7003X1

Zwolennicy bransolet i rozbudowanej funkcjonalności powinni zwrócić uwagę na model Pulsar Business PY7003X1. Niesłychaną wytrzymałość zapewnia stal szlachetna w kolorze srebra, która została wykorzystana do stworzenia jego poszczególnych komponentów. Z całością w świetny sposób kontrastuje granatowy cyferblat, który przykryto za pomocą szkiełka mineralnego. Model wyposażono w ulokowany przy godzinie szóstej analogowy datownik oraz dodatkowe sub-tarcze, z których odczytać możemy czas światowy i dobowy. Umieszczona w indeksach oraz wskazówkach warstwa fluorescencyjna pozwala na odczyt aktualnej godziny w każdych warunkach oświetleniowych.

Zegarek Męski Pulsar Business PY7003X1

Pulsar Sports PZ5079X1

Wszystkim miłośnikom innowacji i nietuzinkowego wyglądu dedykowany jest model PZ5079X1 z kolekcji Sports. Jego pracę oparto o niezwykle precyzyjny mechanizm solarny, który napędzany jest za pomocą energii pobieranej z kontaktu z dowolnym źródłem światła. Model wyposażono w pozwalające na dokonywanie dokładniejszych pomiarów czasu sub-tarcze chronografu, skalę tachymetru oraz analogowy datownik, który znajduje się między czwartą i piątą godziną. Dzięki wodoszczelności w klasie 100 metrów w zegarku bez obaw można pływać oraz nurkować bez akwalungu.

Zegarek Męski Pulsar Sports Chronograph Solar Limited PZ5079X1

Zegarki damskie Pulsar

Poza zegarkami dedykowanymi mężczyznom, w szerokim asortymencie marki Pulsar znajdziemy również modele dedykowane Paniom. Wyróżnia je biżuteryjny charakter oraz klasyczna i sprawdzona stylistyka, dzięki czemu stanowią one zarówno świetny dodatek do codziennego ubioru, jak i bardziej formalnej stylizacji. Poszczególne z nich wyposażone zostały w smukłe koperty ze stali szlachetnej, które zawieszono na wąskich bransoletach z tego samego materiału. Damskie zegarki Pulsar to również modele zawieszone na gwarantujących komfort użytkowania skórzanych paskach.

Pulsar Classic PH8334X1

Każda kobieta, która poszukuje utrzymanego w klasycznej stylistyce dodatku do swojej garderoby powinna zainteresować się modelem Pulsar Classic PH8334X1. Do wykonania jego koperty oraz bransolety użyto najwyższej jakości, odpornej na urazy stali szlachetnej. Całość utrzymana została w ponadczasowych odcieniach złota, z którymi w świetny sposób kontrastuje minimalistyczna, srebrna, przykryta szkiełkiem mineralnym tarcza. Precyzję chodu zapewnia mechanizm kwarcowy, który zasilany jest za pomocą energii pobieranej poprzez ogniwa baterii.

Zegarek Damski Pulsar Classic PH8334X1

Pulsar Dress PM2232X1

Pulsar Dress PM2232X1 to model, który stanowi idealny dodatek do eleganckiej stylizacji. Na wykonanej ze stali szlachetnej kopercie umieszczono zdobienia w postaci kryształków, które nadają zegarkowi niebywałego uroku. Minimalistyczny cyferblat przykryty został za pomocą szkiełka mineralnego, które gwarantuje skuteczną ochronę przed zarysowaniami i obtłuczeniami. Całość utrzymano w odcieniach złota.

Zegarek Męski Pulsar Dress PM2232X1

Pulsar Classic PN4057X1

Zwolenniczki skórzanych pasków powinny być zainteresowani modelem Classic PN4057X1. Na srebrnym cyferblacie, który zamknięto w wykonanej ze stali szlachetnej kopercie, umieszczono dodatkową sub-tarczę sekundnika. Pracę zegarka oparto o precyzyjny, zasilany baterią mechanizm kwarcowy. Wodoszczelność w klasie 30 metrów zapewnia gwarancję ochrony przed zachlapaniami.

Zegarek Damski Pulsar Business PN4057X1

 

Zegarki Pulsar to modele, które idealnie łączą w sobie dopracowaną w każdym szczególe jakość wykonania, rozbudowaną funkcjonalność oraz przystępną cenę. Szeroki i różnorodny asortyment sprawia, że każdy bez problemu znajdzie swój idealny model sygnowany logiem marki. Futurystyczny design sprawia, że zegarki Pulsar to idealna propozycja dla każdego, kto pragnie wyróżnić się na tle innych.

W kategorii: Zegarki Pulsar

średnia ocena: 4.6