| Model | DW00100828 |
|---|---|
| Marka | Daniel Wellington |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 40.00 mm |
| Wodoszczelność | 30 metrów |
| Mechanizm | Kwarcowy, europejski |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Tarcza - kolor | Beżowy |
| Typ paska | Stal szlachetna |
| Pasek - kolor | Srebrny |
| Dla kogo | Męski |
| EAN | 7315030068634 |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Zegarek męski Daniel Wellington Classic DW00100828 to stylowy model, który łączy minimalistyczny design z nowoczesnym akcentem. Jego srebrna koperta ze stali szlachetnej ma średnicę 40 mm, co nadaje mu mocny charakter. Beżowa tarcza jest przykryta szkłem mineralnym, które chroni przed uszkodzeniami. Zegarek charakteryzuje się wodoszczelnością do 30 m, co oznacza, że jest odporny na niewielkie zachlapania. Srebrna bransoleta, również wykonana ze stali szlachetnej, idealnie komponuje się z całością, tworząc spójną całość. To świetny wybór dla mężczyzn, którzy cenią klasyczny styl oraz praktyczność. Zegarek objęty jest dwuletnią gwarancją.
Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.
Zobacz kalkulator » Dowiedz się więcej »Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.
Dowiedz się więcej »
Mam konto
Nie mam konta
Dlaczego warto mieć konto?
Załóż konto
Dlaczego warto mieć konto?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu FabrykaZegarków.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło