Chcesz kupić 3% taniej?
| Model | GBD-100-1ER |
|---|---|
| Marka | G-SHOCK |
| Gwarancja | 3 lata , przedłuż o dodatkowe 3 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 49.30 mm |
| Grubość koperty | 17.00 mm |
| Wodoszczelność | 200 metrów |
| Mechanizm | Kwarcowy, Japoński, kaliber Casio 3481 |
| Rodzaj koperty | Tworzywo |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Tarcza - kolor | Wyświetlacz |
| Typ paska | Gumowy |
| Pasek - kolor | Czarny |
| Dla kogo | Męski |
| EAN | 4549526268212 |
| Rodzaj produktu | zegarek |

Energooszczędna technologia Bluetooth, umożliwiająca zmniejszenie wykorzystania baterii w telefonie podczas przesyłania danych. Bluetooth Smart pozwala też na bezprzewodowe połączenie zegarka ze smartfonem, dzięki czemu zyskuje się dostęp do wielu przydatnych funkcji.

Podświetlenie automatyczne diodą elektroluminescencyjną, włącza się, kiedy ruszamy nadgarstkiem w stronę twarzy.

System wstrząsoodporny stanowi zabezpieczenie zegarka przed wstrząsami i uderzeniami.

Czujnik przyspieszenia wyczuwa przyspieszenie i pokazuje ja na ekranie w postaci prędkości. Czujnik wspiera także autorotację urządzenia, dzięki czemu obraz na wyświetlaczu jest pokazywany we właściwej postaci.

Wskazanie aktualnego czasu w danych obszarach na świecie i w głównych miastach.

Wbudowany stoper z dokładnością pomiaru do 1/100 sekundy i o zakresie pomiaru wynoszącym do 100 godzin.
Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.
Zobacz kalkulator » Dowiedz się więcej »Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.
Dowiedz się więcej »
Mam konto
Nie mam konta
Dlaczego warto mieć konto?
Załóż konto
Dlaczego warto mieć konto?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu FabrykaZegarków.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło