| Model | YMHF1589ALP-BA31 |
|---|---|
| Marka | Yema |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne utwardzane |
| Szerokość koperty | 39.00 mm |
| Grubość koperty | 10.00 mm |
| Wodoszczelność | 100 metrów |
| Mechanizm | Kwarcowy, Seiko VK63 Hybrid 32,768 Hz |
| Rodzaj koperty | Stal Szlachetna 316L |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Tarcza - kolor | Biały |
| Datownik dni miesiąca | Tak |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Dodatkowe wskazanie czasu | Sekundnik, Chronograf |
| Typ paska | Stal szlachetna |
| Pasek - kolor | Srebrny |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Pasek - zapięcie | Motylkowe |
| Dla kogo | Męski |
| EAN | 3453930329722 |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Yema Rallygraf Alpine Cup Series Chronograph YMHF1589ALP-BA31 to męski zegarek o wyraźnie sportowym charakterze. Srebrna koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L została połączona z solidną stalową bransoletą. Biała tarcza z czytelnymi wskazaniami chroniona jest wypukłym, mineralnym szkłem utwardzanym. Model wyposażono w funkcję chronografu, sekundnik, datownik dni miesiąca oraz skalę tachymetryczną, która podkreśla jego motorsportowy styl. Zastosowany mechanizm hybrydowy Seiko VK63 łączy precyzję kwarcu w odmierzaniu czasu z mechanicznym modułem sterującym chronografem, dzięki czemu wskazówka stopera porusza się płynnie. Indeksy pokryte Super-LumiNova ułatwiają odczyt w słabym oświetleniu. Wodoszczelność do 100 metrów sprawia, że zegarek sprawdzi się w codziennym użytkowaniu oraz podczas rekreacyjnego pływania.
Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.
Zobacz kalkulator » Dowiedz się więcej »Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.
Dowiedz się więcej »
Mam konto
Nie mam konta
Dlaczego warto mieć konto?
Załóż konto
Dlaczego warto mieć konto?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu FabrykaZegarków.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło