Dodatki do stylizacji dodają jej najwięcej smaku, bez względu na to, czy mamy z jakim konkretnie elementem mamy do czynienia. Męska moda obejmuje mniej uzupełniających akcesoriów, dlatego zegarek na nadgarstku pełni tak istotną funkcję w prezencji eleganckiego mężczyzny.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Dostępność
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Cena [zł]
-

Zegarki Frederique Constant Flyback

Markowy zegarek na męskim nadgarstku świadczy o niezwykłym smaku estetycznym i najwyższej klasie właściciela. Właśnie dlatego warto zainteresować się serią Flyback marki Frederique Constant, ponieważ obejmuje ona modele najwyższej jakości, które wyprodukowano ze szczególną dbałością o najmniejsze szczegóły.

Frederique Constant Flyback - wybór sprawdzony na każdą sytuację

Seria Flyback powstała w nawiązaniu do klasycznych zegarków, dlatego stanowi ona pośrednie nawiązanie do ponadczasowych arcydzieł sztuki zegarmistrzowskich. Do produkcji zegarków tej linii wykorzystywane są modele najwyższej jakości, takie jak stal szlachetna oraz szwajcarska skóra naturalna, która fantastycznie podkreśla każdą stylizację. Urządzenia te napędzane są mechanizmami automatycznymi, które powstawały pod nadzorem szwajcarskich wirtuozów zegarmistrzostwa. Ponadto wielofunkcyjne tarcze są pokryte najwyższej jakości szkiełkiem szafirowym, które charakteryzuje duża odporność na zarysowania.

Zegarek Frederique Constant Flyback jako model obowiązkowy każdego kolekcjonera

Oferta naszego sklepu obejmuje szeroką gamę modeli spod pióra Frederique Constant. Urządzenie tak wysokiej klasy sprawdzi się w każdych okolicznościach, w jakich się znajdziesz. Nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z produktami linii Flyback, aby móc cieszyć się niepowtarzalnym modelem przyciągającym nie tylko Twoje oko.