Frederique Constant jest ekskluzywną szwajcarską marką, która stawia na łączenie tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami. Ich rozpoznawalny i gustowny wygląd pasujący do współczesnych kobiet i mężczyzn przyciąga tysiące miłośników kunsztownego zegarmistrzostwa. Fabryka zegarków oferuje najwyższej jakości zegarki Frederique Constant, które sprawdzą się zarówno podczas spotkań z kontrahentami, jak i w czasie wyjść na lunch ze znajomymi. Już dziś postaw na sznyt i niezawodną szwajcarską precyzję z marką Frederique Constant i jej zegarkami Highlife.

 

Zegarki Frederique Constant Highlife — nowoczesny styl i precyzja godna COSC

Zegarki Frederique Constant Highlife to modele, które wyróżniają się zarówno eleganckim designem, jak i doskonałą precyzją. W każdym zegarku z tej serii za dokładne odmierzanie czasu odpowiedzialny jest manufakturowy mechanizm automatyczny klasy Swiss Made. Jest to gwarancja bezbłędnego wskazania godziny. Dodatkowo kilka modeli z serii Highlife może poszczycić się posiadaniem znamienitego, wręcz elitarnego certyfikatu COSC. Tak skonstruowane mechanizmy są zamykane w minimalistycznej i wysokiej klasy konstrukcji. Subtelny wygląd każdego z zegarków dopełnia motyw kuli ziemskiej wytłaczanej na tarczy.

 

Zegarki Frederique Constant Highlife - wysoka jakość od 1988 roku

Szwajcarska marka Frederique Constantto gwarancja unikalnego designu, wykorzystania wysokogatunkowych materiałów i niezawodnych mechanizmów manufakturowych. Już teraz zapoznaj się z niezwykłym s zegarmistrzowskim tylem XXI wieku wyrażonym nienagannym projektem.

 

Filtry Zamknij
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Frederique Constant Highlife