W dzisiejszych czasach prawie każdy ma elektroniczny gadżet, który mimo spełniania swojej praktycznej funkcji, nie działa najkorzystniej w obliczu całej stylizacji. Idealnym rozwiązaniem jest zegarek Frederique Constant Smartwatch, który obok elektronicznych udogodnień będzie zachwycał swoim designem nie tylko właściciela.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Łączność
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Frederique Constant Smartwatch

Frederique Constant Smartwatch to modele absolutnie wyjątkowe w naszej ofercie. Na pierwszy rzut oka widzimy zwykły, precyzyjnie wykonany, elegancki zegarek. Jednak po wciśnięciu koronki analogowa tarcza uruchamia tryb praktycznego wyświetlacza, który umożliwia korzystanie z udogodnień praktycznych nie tylko podczas uprawiania sportu, ale także na co dzień.

Funkcjonalność i elegancja jednocześnie - Frederique Contstant Smartwatch

Marka Frederique Constant charakteryzuje się tym, że tworzy luksusowe modele przeznaczone dla wyjątkowych klientów. Do ich produkcji wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, dlatego modele te zachwycają w każdym detalu. Producent szczególnie ceni sobie niezawodną stal szlachetną, skórę naturalną lub gumę, która jest szczególnie łatwa w utrzymaniu w czystości. Smartwatche są zasilane mechanizmami kwarcowymi, których bateria pracuje przez wiele lat.

Co kryje cyferblat Frederique Constant Smartwatch?

Urządzenia te poza wzbudzeniem zachwytu nie tylko u właściciela pełnią inne, praktyczne funkcje. Modele te zawierają m.in. Bluetooth, ciśnieniomierz, powiadomienia z telefonu, monitoring snu, śledzenie aktywności z przypomnieniem o niej, trenera personalnego i wiele innych. Całość pokryto szkiełkiem szafirowym, które chroni cyferblat przed zarysowaniami. Produkty te wyposażono również w takie udogodnienia, jak monitorowanie rytmu serca oraz ćwiczenia oddechowe. Który z tych niezwykłych modeli zainteresował Cię najbardziej?

Smartwatch Frederique Contant - inteligentny zegarek z najwyższej półki

Stabilna pozycja Frederique Constant wynika przede wszystkim ze szczególnie wysokiej jakości modeli, które od wielu lat zachwycają naszych klientów. Marka udowodniła, że połączenie eleganckiego dodatku z praktycznym gadżetem jest możliwy, a nawet konieczny w kontekście potrzeb ludzi XXI wieku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą smartwatche Frederique Contant.