Markowy produkt na nadgarstku, który jest napędzany najwyższej jakości mechanizmem, ponadto zbudowany z materiałów z najwyższej półki jest idealną wizytówką każdego mężczyzny. Właśnie dlatego zegarki Frederique Constant Worldtimer są najlepszym wyborem, jaki może podjąć miłośnik sztuki zegarmistrzowskiej.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Dostępność
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Frederique Constant Worldtimer

  1. Zegarek męski Frederique Constant Worldtimer Manufacture Zegarek męski Frederique Constant Worldtimer Manufacture
    Darmowa dostawado 5 dni
    21 490,00 zł 19 766,00 zł

    Frederique Constant Worldtimer Manufacture FC-718NWM4H6

    Darmowa dostawado 5 dni

Zegarki linii Worldtimer marki Frederique Constant zachwycają już na pierwszy rzut oka swoją oryginalną tarczą oraz precyzyjnym wykonaniem, które przebiega z najwyższą drobiazgowością. Co tak bardzo fascynuje naszych klientów w wyższej opisanych urządzeniach?

Frederique Constant Worldtimer - wyjątkowa elegancja

Marka Frederique Constant charakteryzuje się tym, że tworzy luksusowe modele przeznaczone dla wyjątkowych klientów. Do ich produkcji wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, dlatego modele te zachwycają w każdym detalu. Stalowa koperta w okrągłym kształcie jest zestawiana z paskami, które uszyto ze skóry naturalnej. Oryginalne tarcza zostają pokryte wypukłym szkiełkiem szafirowym, które charakteryzuje szczególna odporność na uszkodzeniami zewnętrzne.

Funkcjonalność modeli Worldtimer marki Frederique Constant

Urządzenia powstałe w ramach linii Worldtimer charakteryzuje oryginalna funkcjonalność, która jest dodatkową atrakcją tych luksusowych modeli. Pracują one w oparciu o manufakturowe mechanizmy automatyczne, które powstają pod okiem szwajcarskich wirtuozów zegarmistrzostwa. Co więcej, jego pracę można obserwować przez transparentny dekiel, co jest magią samo w sobie. Modele te przede wszystkim są wyposażone w funkcję Worldtimer. Już na pierwszy rzut oka na powierzchni cyferblatu widzimy mapę świata oraz obrotową skalę wewnętrzną, która jest obsługiwana poprzez koronkę. Umożliwia to odczytywanie godziny w aż 24 krajach na przestrzeni całego świata.

Zegarki Frederique Constant Worldtimer - elegancja na nadgarstku

Stabilna pozycja marki Frederique Constant wynika przede wszystkim ze szczególnie wysokiej jakości modeli, które od wielu lat zachwycają naszych klientów. Zegarki linii Worldtimer łączą oryginalną funkcjonalność z niebagatelną estetyką, dlatego modele te są charakterystyczne dla wyjątkowych klientów zafascynowanych wyjątkowymi modelami zegarmistrzowskiego świata. Nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z naszą ofertą obejmującą modele tej serii.