ZEGARKI MECCANICHE VENEZIANE ARSENALE

Meccaniche Veneziane to marka, która powstała z miłości do niezwykłej historii i kultury Włoch. Każdy z modeli tej marki zachwyca dopracowanie, jakością materiałów oraz świetnym designem. Nie jest inaczej w serii Meccaniche Veneziane Arsenale, która jest hołdem ku tradycji zegarmistrzowskiej z nutką nowoczesności.

 

Meccaniche Veneziane Arsenale - tradycja i nowoczesność w jednym

Meccaniche Veneziane Arsenale to męska kolekcja, która swoją nazwę wzięła od kultowej stoczni i zbrojowni Arsenale di Venezia, która mieści się w Wenecji. To właśnie tam konstruowano okręty wojenne i statki handlowe, które znane były na całym świecie. Marka Meccaniche Veneziane nawiązuje do tego ciekawego miejsca w serii Arsenale. W jaki sposób? Poprzez dobór odpowiednich materiałów oraz kolorystyki. Wszystkie modele z tej serii wykonane zostały w stonowanej, męskiej kolorystyce doskonale łączy się tu ze stalą szlachetną o próbie 316L, z której wykonano wytrzymałe koperty. Prawdziwą ozdobą tego modelu jest również tarcza ze wzorem tapissierie oraz logo firmy. Niewątpliwie Meccaniche Veneziane Arsenale to seria, która w piękny sposób łączy stare z nowym tworząc modele nie do przecenienia.

 

Jaki mechanizm znajdziemy w Meccaniche Veneziane Arsenale?

Jako że Meccaniche Veneziane Arsenale to męskim, zdecydowany model, to producenci wyposażyli go w bardzo dobry mechanizm. Jest nim mechanizm automatyczny kaliber MV145. Powstał on na bazie Seiko NH35, który jest niekwestionowanym liderem w produkcji niezawodnych mechanizmów. Możemy zatem cieszyć się naszym Meccaniche w każdej sytuacji, ponieważ jego rezerwa chodu wynosi 41 godzin.

 

Cena już od 2 115,00 zł ⌚ 9 Zegarków Meccaniche Veneziane Arsenale ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

9 produkt(ów)

9 produkt(ów)