ZEGARKI MECCANICHE VENEZIANE NEREIDE GMT

Meccaniche Veneziane to zegarki tworzone z ogromną pasją i zaangażowaniem. Tworzy ona modele, które nawiązywać mają do wielowiekowej, weneckiej tradycji tworzenia zegarków, które będą miały coś więcj - nowoczesną technologię rodem z XXI wieku. Cenisz dodatki, które są ponadczasowe i wykonane z prawdziwym pietyzmem? Sprawdź serię Meccaniche Veneziane Nereide GMT!

 

Meccaniche Veneziane Nereide GMT - czym się wyróżnia?

Tak jak przystało na pierwowzór serii Nereide GMT, czyli łódź podwodną, modele z tej kolekcji zachwycają pod każdym względem. Zegarki tej serii to połączenie włoskiego stylu, materiałów najwyższej jakości oraz dopracowania w każdym calu. Co wyróżnia Meccaniche Veneziane Nereide GMT spośród innych serii? Zegarki mają stonowane, ale wyraziste kolory, czytelne tarcze oraz proste wskazania, które czynią te zegarki ponadczasowymi oraz klasycznymi. Seria ta posiada jeszcze jedną ważną zaletę, a mianowicie dodatkową wskazówkę GMT, która pozwala na śledzenie czasu w dodatkowej strefie czasowej. Czy potrzeba nam czegoś więcej? Przenieś się do pięknej Wenecji za pomocą zegarka Meccaniche Veneziane z serii Nereide GMT!

 

Jaki mechanizm znajdziemy w Meccaniche Veneziane Nereide GMT?

Meccaniche Veneziane zawsze stawia na niezawodność i najwyższą jakość, dlatego każdy z modeli z serii Nereide GMT wyposażyła w mechanizm automatyczny MV Kaliber MV297 to luksusowy mechanizm mechaniczny z automatycznym naciągiem, funkcją stop sekundy i 38-godzinną rezerwą chodu. Posiada 21 kamieni. Dzięki takiemu werkowi nie musimy martwić się już o pracę naszego zegarka - zawsze wskazania będą perfekcyjne!

 

Cena już od 2 384,00 zł ⌚ 8 Zegarków Meccaniche Veneziane Nereide Gmt ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

8 produkt(ów)

8 produkt(ów)