ZEGARKI MECCANICHE VENEZIANE REDENTORE

Choć marka Meccaniche Veneziane działa od niedawna, jej idee są bardzo szczytne, a plany wysokie. Swoimi pojektami nawiązuje przecież do Wenecji - miasta, które w 1877 roku otwarta została pierwsza manufaktura produkująca zegarki najwyższej klasy. Powstała w 2017 roku marka tworzy swoje zegarki w zgodzie z wieloletnią tradycją swojego ukochanego miasta. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii marki Meccaniche Veneziane jest kolekcja Redentore. Czy was również zachwyca?

 

Ponadczasowe zegarki Meccaniche Veneziane Redentore

Seria Meccaniche Veneziane Redentore to męska kolekcja zegarków, której główną inspiracją są dzieła słynnego, weneckiego architekta Andrea Palladio. To właśnie on rozbudował najbardziej znane budynki w tym mieście - San Francesco della Vigna, San Giorgio Maggiore i Il Redentore. Tak jak projekty tego słynnego architekta, również zegarki z serii Redentore, zachwycają jakością wykonania oraz dbałością o najmniejsze szczegóły. Co je wyróżnia na tle pozostałych serii? Wykonano je w żywej kolorystyce, które przyciągają wzrok każdego, nawet najbardziej wymagającego fana sztuki zegarmistrzowskiej. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów mamy również pewność, że będą służyć nam latami.

 

Jakie mechanizmy są w Meccaniche Veneziane Redentore?

Meccaniche Veneziane Redentore to zegarki najwyższej klasy, nic więc dziwnego, że napędzają je do działania mechanizmy automatyczne, które słyną z wysokiej precyzji swoich wskazań. Kolekcje Redentore napędzają do działania mechanizmy MV285 oraz MV145. Meccaniche Veneziane Redentore, która zachwyci cię ciekawym designem, ale również jakością wykonania. Kto zna się na zegarkach lepiej od Włochów?

 

Cena już od 0,00 zł ⌚ 19 Zegarków Meccaniche Veneziane Redentore ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

19 produkt(ów)

19 produkt(ów)