ZEGARKI MECCANICHE VENEZIANE NEREIDE

Zegarki marki Meccaniche Veneziane to urządzenia o najwyżej jakości wykonania, ponadczasowym designie oraz wysokim standardzie użytkowania. Nic więc dziwnego, że w któtki czasie swojej działalności zdobyła grupę wiernych fanów na całym świecie. Marka przenosi wielowiekową tradycję produkcji zegarków w Wenecji i tworzy nowoczesne zegarki dla osób ceniących styl i najwyższą jakości. Poznaj jedną hit sprzedażowy tej marki - Meccaniche Veneziane Nereide.

 

Seria Meccaniche Veneziane Nereide - skąd pomysł na serię?

Seria Meccaniche Veneziane Nereide to seria, której nazwa nawiązuje do łodzi podwodnej Nereide. Ta maszyna wojenna została stworzona przez Curio Bernardisa w najsłynniejszym na świecie Arsenale Weneckim w roku 1913. Łódź walczyła nawet podczas I Wojny Światowej, co dowodzi jej jakości. Jakie są zegarki z serii Nereide? Bardzo podobne do swojego pierwowzoru! Prawdziwie wojskowy kształt, wodoodporne materiały, które dają możliwość zgłębiania otchłani morza to tylko niektóre z ich zalet. Jest to piękne połączenie delikatności morskich fal z niezawodnością łodzi podwodnej, którą już teraz możesz mieć na swoim nadgarstku!

 

Mechanizm Meccaniche Veneziane Nereide

Meccaniche Veneziane Nereide to połączenie militarnego dopracowania oraz delikatności wód. Nic więc dziwnego, że modele z tej kolekcji wyposażone zostały w mechanizm automatyczny kaliber MV285, który posiada funkcję stop sekundy oraz rezerwę chodu, która wynosi aż 44 godziny. Chcesz pozwolić sobie na odrobinę luksusu, która służyć ci będzie latami? Kup Meccaniche Veneziane Nereide już teraz!

 

Cena już od 0,00 zł ⌚ 1 Zegarek Meccaniche Veneziane Nereide ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

1 produkt(ów)

1 produkt(ów)