Zegarek Pulsar Chronograph - propozycja dla każdego mężczyzny

08-07-2019

Marka Pulsar to firma doskonale znana każdemu, kto poszukiwał zegarka o wysokiej klasie, ale cenie nieprzekraczającej miesięcznego wynagrodzenia. Na tym polega strategia całej marki – zapewnić swoim klientom najwięcej możliwości w jak najtańszy sposób.

Zegarek Pulsar Chronograph - czym się wyróżnia?

Modele Pulsar Chronograph to jedne z najciekawszych i najbardziej eleganckich serii znajdujących się w ofercie producenta. Dzięki wykorzystaniu designu zegarków sportowych, posiadających tarcze chronografu oraz podobne wskaźniki, jest to jeden z najlepszych wyborów wśród zegarków męskich. Świetny, ekskluzywny wygląd doskonale pasuje do każdego nowoczesnego faceta, zainteresowanego współczesnością, sportem, szybkimi autami czy zaawansowaną technologią.

Zegarki Pulsar Chronograph to także technologia. Modele z tej serii wyposażono w mechanizmy kwarcowe o wysokiej wydajności, pozwalające nawet na wielomiesięczne funkcjonowanie bez konieczności wymiany baterii. Inne zegarki natomaist mają mechanizmy solarne – te z kolei pozwalają na napędzanie zegarka za pomocą energii słonecznej, która konwertowana jest następnie w elektryczną i magazynowana w baterii. Taki sposób działania umożliwia nieustanne ładowanie zegarka przy każdej ekspozycji na światło.

Najlepsze zegarki Pulsar Chronograph - modele i kolorystyka

Wśród zegarków Pulsar Chronograph najbardziej zauważalnych jest kilka modeli, swoim designem przewyższające wszystkie pozostałe. To dzięki nim marka stała się tak popularna, a ich flagowe zegarki stały się już niemal kultowe. Subtelne połączenia srebra stali szlachetnej oraz innych kolorów, stosowanych głównie do barwienia tarcz zegarków, pozwoliły na stworzenie nowatorskich i zapadających w pamięć połączeń.

Pulsar Chronograph PZ5025X1

Zegarek na wskroś elegancki, przeznaczony zwłaszcza dla tych panów, którzy poszukują idealnej równowagi między elegancją a designerskim sportowym wyglądem. Utrzymanie w ciemnych kolorach pozwala na dowolne komponowanie zegarka z czarnym garniturem lub innym strojem a skórzany pasek nadaje stylowego i luksusowego charakteru. Sportową proweniencję zegarka męskiego Pulsar Chronograph PZ5025X1 potwierdza także poziom wodoszczelności, wynoszący 100 metrów.

zegarek męski Pulsar Chronograph PZ5025X1

Pulsar Chronograph PT3737X1

Tym razem klasyczny garniturowiec. Ten zegarek męski Pulsar Chronograph PT3737X1 świetnie sprawdzi się w przypadku mężczyzn z zamiłowaniem do jaśniejszych kolorów i subtelnego łączenia kontrastujących ze sobą barw. Stylowy brązowy pasek rewelacyjnie podkreśla ideę klasycznej elegancji, natomiast nowoczesnym akcentem jest jasna tarcza o zróżnicowanej fakturze.

Zegarek męski Pulsar Chronograph PT3737X1

Pulsar Chronograph PT3897X1

Ten model z kolei należy do prawdziwej klasyki męskiego wyglądu. Srebrna bransoleta, koperta w tym samym kolorze i kontrastująca tarcza z sub-tarczami chronografu oraz wskaźnik czasu 24-godzinnego to najważniejsze cechy takiego modelu. Co więcej, męski zegarek Pulsar Chronograph PT3897X1 wyróżnia się także wodoszczelnością wynoszącą aż 100 metrów, co czyni go idealnym wyborem dla każdego, kto lubi uprawiać sport – także ten wodny.

Zegarek męski Pulsar Chronograph PT3897X1

Ile kosztuje zegarek Pulsar Chronograph

Marka Pulsar reprezentuje te zegarki, które mimo swoich niepodważalnych walorów wizualnych i wysokiej jakości funkcjonowania, nadal pozostają w cenach charakterystycznych raczej dla budżetowych modeli. Oznacza to, że świetnie zaprojektowane zegarki Pulsar Chronograph możesz mieć już nawet za 500zł! Natomiast za niewiele więcej możesz wybrać także zegarki solarne Pulsar Chronograph Solar – dzięki zasilaniu energią słoneczną będą przez cały czas napędzone.

 

Nadal szukasz odpowiedniego modelu dla siebie? Zobacz więcej zegarków Pulsar i przekonaj się, że stosunek ich jakości do ceny jest nieporównywalny do innych marek działających na rynku. Zamów już dziś jeden z męskich zegarków Pulsar Chronograph! A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tych niezwykłych zegarków, przeczytaj nasz poprzedni tekst o elegancji i niezawodności zegarków Pulsar.

W kategorii: Zegarki Pulsar

średnia ocena: 0.0