ZEGARKI DOXA SLIM

. Zegarki firmy Doxa mają już ustaloną światową markę. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że stawiają na jakość i design. Polityka firmy od lat pozostaje niezmieniona – klient musi otrzymać produkt o najwyższych parametrach technicznych, niezawodny i jednocześnie stylowy. Klienci, kupujący zegarki z serii Slim, otrzymują zatem produkt jakościowo i estetycznie doskonały. Cechą charakterystyczną tej właśnie serii jest bardzo cienka koperta, która zmieści się pod każdą elegancką bluzką lub koszulą, co znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Koperty są wykonane ze stali szlachetnej w wysokim gatunku. Stal może być w kolorze naturalnym, ale dostępna jest też kolekcja barwiona na złoto. Kolorystyka jest więc dostosowana do osobistych preferencji klienta. Zegarki Doxa Slim od lat mają opinię wysublimowanych i jednocześnie eleganckich. Rzeczywiście, jeśli oglądamy poszczególne modele, nasz zachwyt wzbudza szlachetność detali. Wydaje się, że wszystko jest tam przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Estetyka produktu jest niepodważalna, jednocześnie nie będąc nudną. Tradycyjne kolory są czasami ożywiane przez mocne i nasycone elementy dodane. Tarcza występuje w kolorze szarym, białym i srebrnym.  Idealne proporcje zegarka sprawiają, że pasuje on do bardzo eleganckich ubrań, a jednocześnie zdaje egzamin w mniej formalnych okolicznościach. Warto też zwrócić uwagę na bransoletki zegarka. Tradycjonaliści zapewne wybiorą bransoletki wykonane ze skóry naturalnej, w kolorze czarnym; bardziej wyrafinowani klienci postawią na bransoletki wykonane z tego samego materiału co koperta. Oba typy są tak samo lekkie i bezpieczne dla skóry nadgarstków. Zegarek z serii Doxa Slim występuje w wersji damskiej i męskiej. Kobiety docenią w niej szyk i drobne szczegóły nadające zegarkowi niepowtarzalność. Natomiast panom spodoba się prostota i oszczędność estetyczna. Nie można oczywiście zapomnieć o tym, co jest istotą dobrego zegarka, czyli o jego niezawodności. Kwarcowy, nowoczesny mechanizm sprawił, że mamy do czynienia z produktem ponadczasowym, który nie zawiedzie nas w żadnej sytuacji.

 

           Kiedy Georges Ducommun zakładał w 1889 roku swoją niewielką firmę zegarmistrzowską, zapewne nie przypuszczał, że kładzie podwaliny pod światową potęgę. To jednak jego podejście do tworzenia zegarków, wykonywanych z największą dbałością o szczegóły, sprawiło, że zegarki firmy Doxa wciąż należą do najlepszych na rynku. Są cenione przez specjalistów, ale i zwykłych klientów, dla których marka szwajcarska jest symbolem prestiżu.

 

      Zegarki wciąż są modne. Mimo że wiele z ich funkcji zostało zastąpionych na przykład przez telefony komórkowe, nikt poważny nie wyobraża sobie przecież, by era zegarków odeszła w przeszłość. Współczesny zegarek bowiem to nie tylko przyrząd do wskazywania czasu. To także ważny przedmiot, który świadczy o naszym prestiżu, stylu i osobowości. Można więc powiedzieć, trawestując dawne przysłowie, pokaż mi swój zegarek, a powiem ci, kim jesteś. Z tego powodu tak ważny jest wybór właściwego modelu, zarówno w przypadku pań jak i panów.

12 Zegarkow Doxa Slim gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 12 modeli - cena od 1218 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY

12 produkt(ów)

12 produkt(ów)