ZEGARKI DOXA TRADITION

. Kiedy w 1889 roku młody zegarmistrz Georges Ducommun otworzył w szwajcarskim kantonie Neuchatel swój pierwszy zakład zegarmistrzowski, a także zaczął konstruować nowe mechanizmy zegarkowe, zapewne nie przypuszczał, że jego firma nie tylko osiągnie sukces, ale stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek zegarków na świecie. W owym czasie największą popularnością cieszyły się zegarki noszone w kieszonkach. Były to zegarki typowo męskie. Ducommun dość szybko stał się znany i popularny. Jego produkty ceniono za precyzję i staranność wykonania. Istotne było i to, że były to produkty unikalne, często ręcznie zdobione. Na początku dwudziestego wieku zegarki szwajcarskiego zegarmistrza doceniono nawet na światowych targach i wystawach. Owa precyzja, staranność wykonania, szacunek do tradycji, a jednocześnie otwartość na nowe trendy, są znakiem firmowym marki Doxa do czasów współczesnych.

 

 

    Przez dość długi okres czasu firma Doxa była kojarzona głównie z zegarkami sportowymi i tymi przeznaczonymi dla nurków. To nadal ważne propozycje w katalogach firmy, ale w ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem cieszą się zegarki tradycyjne. Seria Doxa Tradition jest tego najlepszym przykładem. Kolekcja obejmuje zarówno zegarki damskie jak i męskie. To, co je charakteryzuje, to przede wszystkim ponadczasowa elegancja i styl. Zegarki te są przeznaczone przede wszystkim dla osób aktywnych, ceniących wyrazisty styl, ale jednocześnie odrzucających nowobogacki blichtr. Producentom udało się połączyć niezawodność mechanizmu zegarka z wyrafinowaniem. Zegarki są dyskretne, ale jednocześnie trudno nie zwrócić na nie uwagi. Jest to szczególnie istotne w damskich modelach. Nowoczesna kobieta nie lubi ostentacji. Kocha to, co jest praktyczne ale jednocześnie podkreśla kobiecy urok. Ważny jest kolor. Producent zadbał o to, by kolor był wyrazisty, a jednocześnie odporny na przemijające trendy. Obracamy się więc wśród czerni, bieli, srebra, złota, stali. Zegarki damskie z serii Tradition idealnie sprawdzają się w sytuacjach biznesowych, ale jednocześnie można dobrać takie, na bardziej uroczyste okazje. Zegarki męskie, z omawianej serii są proste, pozbawione niepotrzebnych ozdobników, ale jednocześnie budują prestiż wyrafinowanym szczegółem. Atutem są świetne bransoletki, wykonywane z naturalnej skóry, ewentualnie szlachetnej stali. Klienci cenią też niezawodność mechanizmów zegarka. Owa niezawodność jest efektem używania przez producenta jedynie sprawdzonych materiałów. Określenie szwajcarska precyzja idealnie pasuje do zegarków Doxa.

 

     Klienci mogą wybierać spośród różnorodnych propozycji, które różnią się miedzy sobą drobnymi detalami. Takie podejście firmy powoduje, że klient czuje się szczególnie wyróżniony. Wybiera produkt, który odpowiada jego gustom, jest niezawodny, ale jednocześnie różny od innych na rynku. Zegarki Doxa Tradition są doskonałym prezentem zarówno dla pań jak i panów. Tradycyjny, ponadczasowy dizajn powoduje, że zegarki zawsze będą modne i sprawdzą się w różnych okolicznościach. 

0 Zegarków Doxa Tradition gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 0 modeli - cena od 950 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY

Nie znaleziono pasujących produktów.