ZEGARKI TIMEX IRONMAN

Firma Timex w swojej historii nieraz udowodniła, że nie trzyma się kurczowo przeszłości. Idzie natomiast z duchem czasu i stara się dokładać możliwie wszelkich starań, aby odpowiadać na potrzeby ludzi danej epoki. Ponad sześć dekad temu Timex idealnie wyczuł ducha zmieniających się czasów. W połowie minionego wieku powstała bowiem telewizja, która bardzo szybko zyskała miano najważniejszego medium w kontakcie ze społeczeństwem, ale także konsumentami. Timex jako producent zegarków postawił na wizualizację mocy swoich produktów. Zdecydował się mianowicie na kampanię reklamową, za pośrednictwem której pokazał, jak odporne są jego zegarki. Stały się one od tamtej pory synonimem trwałości i niepoddawania się działaniu czynników zewnętrznych. Timex nie zrezygnował z innych mediów, ale postawił na kampanię zróżnicowaną, opartą na kilku kanałach komunikacyjnych. Doskonale wykorzystał również możliwości, jakie dawała dopiero powstająca telewizja.

Także obecnie Timex wpisuje się mocno w styl i tryb życia współczesnych ludzi. Początek obecnie trwającego tysiąclecia to czas stawiania na aktywność i wdrażanie zdrowego stylu życia. Zegarki Timex Ironman idealnie wpisują się w taką zdrową, a jednocześnie elegancką modę. Timex stawia na precyzję wykonania i dopracowanie nawet najmniejszych szczegółów. Wszystko po to, aby każdy wyprodukowany przez tę firmę zegarek stanowił namacalny dowód wysokiej jakości. I służył swojemu właścicielowi przez długi czas.

 

Kolekcja zegarków Timex Ironman wpisuje się właśnie w takie trendy. Produkty wchodzące w jej skład są wytrzymałe i odporne, przez co idealnie nadają się dla osób aktywnych. Tak kobiet, jak również mężczyzn. W serii Timex Ironman znajdują się bowiem zegarki damskie i męskie. Tych ostatnich jest zdecydowanie więcej niż produktów przeznaczonych dla pań, ale interesującym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z zegarka o uniwersalnym przeznaczeniu. Klasyczny sportowy charakter, czarny pasek wykonany z gumy, oraz szara tarcza z cyfrowym wyświetlaczem. Oto elementy wyróżniające produkt, po który może sięgnąć każdy.

 

Oprócz opisanego zegarka uniwersalnego w skład serii wchodzi jeszcze dwadzieścia pięć innych produktów. Szkiełka w zegarkach są hesalitowe lub mineralne. Zdecydowana większość tarcz wykonana jest w kolorze szarym. Zaledwie dwa produkty wyróżniają się pod tym względem spośród całej kolekcji. W serii Timex Ironman występuje jeden zegarek z białą i jeden ze srebrną tarczą. Sportowe zegarki marki Timex mają najczęściej gumowe paski. Można jednak w ramach kolekcji Timex Ironman nabyć zegarek z paskiem wykonanym z innych tworzyw. O ile wśród opisywanych zegarków dominuje jeden materiał paska, to jednak cała seria odznacza się dużą różnorodnością kolorystyczną pasków. Pojawia się bardziej klasyczna czerń, ale także pomarańczowy, zielony, a nawet różowy. Tradycyjnie już zegarki firmy Timex są wodoszczelne. Można zatem zabierać je ze sobą bez względu na warunki, w których będzie się trenowało. W ofercie sklepu znajdują się zegarki Timex Ironman na każdą kieszeń.

30 Zegarków Timex Ironman gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 30 modeli - cena od 118 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

30 produkt(ów)

30 produkt(ów)