W zegarkach Timex Allied praktyczne funkcje zestawiono z materiałami, które zapewniają komfort użytkowania. Spore koperty, neutralna kolorystyka oraz bogato wyposażone tarcze to cechy wspólne produktów zaprojektowanych w ramach tej kolekcji. Dowiedz się więcej na temat udogodnień, które znalazły się w modelach Timex Allied.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij

Zegarki Timex Allied

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Funkcjonalne dodatki dopasowane do codziennych strojów? To właśnie zegarki Timex Allied! Projekty uwzględniają potrzeby osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Z myślą o nich zastosowano tu wysokiej jakości materiały oraz wygodne rozwiązania, które sprawdzą się w terenie.

Jakie funkcje znajdziemy w zegarkach Timex Allied?

Do funkcji modeli Timex Allied należą udogodnienia, które faktycznie przydadzą się w codziennym życiu - konkretne modele wyposażono w różne zestawy, m.in. w datownik dni miesiąca, skalę kompasu, pierścienie z oznaczeniami minut, chronograf, informacje o pływach czy wskazówkę GMT pokazującą czas w innej strefie. Opatentowane przez Timex podświetlenie Indiglo pozwoli Ci odczytać godzinę nawet w trudnych warunkach, gdy brakuje dostępu do światła. Dlatego kolekcja dobrze sprawdzi się wśród fanów outdooru.

Zegarki Timex Allied - budowa

Wśród wariantów zegarków Timex Allied znajdziemy modele na bransoletach, a także skórzanych, gumowych oraz materiałowych paskach. Do wykonania kopert użyto odpornej na korozję stali szlachetnej, a za ochronę cyferblatów odpowiada elastyczne szkło mineralne. Produkty są wprawiane w ruch za pomocą zasilanych baterią mechanizmów kwarcowych, które cechują się wygodą użytkowania. Wysoka jakość i casualowo-outdoorowy styl sprawiają, że zegarki Timex Allied zyskały (i ciągle zyskują!) wielu zwolenników.