ZEGARKI TIMEX IQ+

ZEGARKI TIMEX IQ+

Timex to założona w 1954 roku w Stanach Zjednoczonych firma, której wytwory zyskały renomę na całym świecie, a owocem jej projektów są cudownie wykonane i bezbłędnie działające czasomierze. Jeszcze do niedawna amerykański producent prezentował w swojej ofercie przede wszystkim szykowne zegarki analogowe oraz egzemplarze elektroniczne o zdecydowanie sportowym wyglądzie. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom klientów Timex zdecydował się stworzyć zupełnie nową kolekcję smartwatchy, sprytnie ukrytych w eleganckim kształcie klasycznych zegarków, czyli IQ+.

           

       Naturalnie podstawową funkcją Timex'a IQ+ jest precyzyjne i bezbłędne odmierzanie czasu. Czasomierz ów działa w oparciu o kwarcowy mechanizm, zasilany baterią – samo ogniwo zasilające to wyjątkowo energooszczędny kondensator, zapewniający długotrwałą czas działania czasomierza, znacznie przewyższający okres pracy zazwyczaj używanych mechanizmów.  Jednak o sile nowego smartwatcha decydują przede wszystkim jego dodatkowe walory. Dzięki wyposażeniu zegarka w funkcję bluetooth, można go bez większych trudności połączyć z używanym na co dzień smartfonem. Poprzez telefon istnieje możliwość ustawienia timera i chronografu, a w 4 – godzinnych odstępach telefon będzie sprawdzał wyświetlaną godzinę oraz datę, by w ten sposób skorygować ewentualne różnice. Zegarek IQ+ bada także długość i jakość snu, a także ukaże procentowy rozkład wyników codziennych celów – długości przebytego dystansu oraz ilości wykonanych kroków. Oczywiście Timex nie zapomniał wyposażyć swoich smartwatchy w swój najbardziej chyba patent, czyli podświetlenie typu Indiglo – aktywowane przez dociśnięcie koronki.

           

     Wszystkie czasomierze Timex IQ+, zarówno męskie jak i damskie, utrzymano w stylistyce tradycyjnych zegarków analogowych. Cechą wspólną wszystkich modeli jest stalowa koperta oraz duży wyraźny cyferblat, na którym widnieje logo Timex IQ+. Tarczę wyposażono w mniejszy cyferblat – jego zadaniem jest wyświetlanie wszelkich wspominanych uprzednio parametrów. Poszczególne egzemplarze różnią się natomiast kolorystyką oraz materiałem użytym do wykonania paska; występują zarówno modele z paskami zrobionymi ze skóry naturalnej, jak i wygodnego w noszeniu tworzywa sztucznego.

Zegarki Timex Iq+ gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 2 modeli - cena od 407 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★