Zegarki Timex UFC to modele wyjątkowe - są wynikiem współpracy amerykańskiego producenta z Ultimate Fighting Championship, czyli organizacją mieszanych sztuk walki. Timex, jako oficjalny partner instytucji, stworzył niesamowitą kolekcję nawiązującą do tej eklektycznej dyscypliny.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Cena [zł]
-

Zegarki Timex UFC

Amerykańska organizacja Ultimate Fighting Championship od lat przeprowadza turnieje mieszanych sztuk walki. Ich miejscem jest ośmiokątny ring, zwany potocznie oktagonem. Zegarki Timex UFC to wynik połączenia sił grupy sportowej z producentem solidnego i cenionego sprzętu o wyrobionej renomie. 

Zegarki Timex UFC partnerem organizacji mieszanych sztuk walki

Na ringu pojawili się nowi zawodnicy! Zegarki Timex UFC to połączenie wytrzymałości, wysokiej jakości i ultrastylowego designu. Ceniona za solidny sprzęt marka podjęła się współpracy z organizacją mieszanych sztuk walki. W sporcie tym znaczenie ma każda sekunda, często to ułamki chwili decydują o przebiegu walki. Precyzyjny zegarek jest tu więc na wagę złota. Kolekcja Timex UFC to debiut, jeśli chodzi o współpracę z UFC. W jej skład wchodzą zarówno zegarki z elektronicznym wyświetlaczem, jak i tradycyjną tarczą. Ich design nawiązuje do zagadnienia sztuk walki i łączy się z wykonaniem na najwyższym poziomie.

Sportowy styl zegarków Timex UFC

Zegarki Timex UFC występują w wariantach na paskach z miękkiej gumy oraz bransoletach ze stali szlachetnej. Jeśli chodzi o paletę barw, dominują tu czerń, srebro i złoto. Cyferblaty modeli są utrzymane w ciemnej kolorystyce i ozdobione logo UFC. Serię UFC Debut wyposażono w duże indeksy i wskazówki pokryte powłoką luminescencyjną, znajdziemy tu także ząbkowane bezele ze skalą dwunastogodzinną. Ochronę tarcz zapewnia cechujące się elastycznością szkło mineralne. Ośmiokątne obudowy w niektórych z projektów nawiązują kształtem do ringu, na którym walczą zawodnicy UFC. Sportowe odniesienia idą w tej linii w parze z doskonałym wykonaniem. Przekonaj się sam!