Marka Timex, słynąca z niezwykłych projektów zegarków, odezwała się ponownie! Tym razem jednak nie idzie wytyczoną przez siebie ścieżką zegarków o współczesnym designie, będącym odpowiedzią na błyskawicznie zmieniającą się obecnie modę – teraz jej projektem stały się zegarki, które nawiązują do niezwykłej epoki lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-

Zegarki Timex Marlin Automatic

 1. Zegarek męski Timex Marlin® Automatic Zegarek męski Timex Marlin® Automatic
  Darmowa dostawa 24H
  -37%
  1 090,00 zł 689,00 zł

  Timex Marlin® Automatic TW2T34600

  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek męski Timex Marlin® Automatic Zegarek męski Timex Marlin® Automatic
  Darmowa dostawa 24H
  -36%
  1 090,00 zł 699,00 zł

  Timex Marlin® Automatic TW2T22900

  Darmowa dostawa 24H

W kolekcji Marlin marka Timex przenosi nas do lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, którymi są inspirowane te stylowe zegarki. To ciekawe przełamanie dotychczasowych, raczej nowoczesnych projektów producenta. Modele mają szeroki wybór wersji kolorystycznych oraz oryginalne tarcze inspirowane minioną epoką.

Unikalny wygląd męskiego zegarka Timex Marlin

Nawiązania to jednak nie wszystko, a marka Timex doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W związku z tym wypuściła całą kolekcję zegarków o uderzającym podobieństwie do modeli wyprodukowanych przed pięćdziesięciu laty. Utrzymanie ich w jednolitej kolorystyce srebra oraz przeplatającego się złota i srebra zdradza, jakie były topowe barwy dodatków w tym czasie. Na szczególną uwagę zasługują skrajnie minimalistyczne tarcze oraz indeksy, przypominające wzory krojów pisma funkcjonujących przed laty. Dodatki w postaci bransolet w formie siatki czy eleganckich skórzanych pasków zapewniają z kolei doskonałą kompozycję całości.

Męskie zegarki Timex Marlin świetnie pasują do każdej wręcz stylizacji – zarówno do garnituru, jak i noszenia na co dzień, dzięki czemu stanowią idealną alternatywę dla współczesnych, popularnych modeli o dużych rozmiarach. Także minimalizm działa na korzyść modeli Timex Marlin – ich subtelna elegancja wspaniale pokazuje znawstwo właściciela w dziedzinie pięknych przedmiotów oraz to, że czasami mało znaczy bardzo wiele.

Precyzyjne mechanizmy w zegarkach Timex Marlin

Jednak nie tylko wygląd tych zegarków jest istotny, ale to, co w środku! A pod tarczą skrywają się elementy niezwykłe, zupełnie niepodobne do tych znajdowanych w starych zegarkach, sprzed pięćdziesięciu lat. Ulepszono sposób produkcji, dzięki czemu wszystkie znajdujące się wewnątrz elementy pracują dużo staranniej, są również bardziej odporne na upływ czasu, a to oznacza, że również dużo trwalsze. Dzięki nowatorskiemu systemowi opracowywania wszystkich części, zegarki stają się niezwykle precyzyjne, a najszybciej rozregulowujący się układ zegarka, sprężyna, pracuje z niewiarygodną dokładnością.

Zegarki damskie Timex Marlin

Wśród zegarków damskich Timex Marlin także znalazł swoje miejsce. Damskie modele tych zegarków idealnie sprawdzają się jako dodatki do każdej stylizacji – od oficjalnej po codzienną, nadając absolutnie nowy charakter swojej właścicielce. Warto też wspomnieć, że podobne zegarki należały do takich gwiazd jak Marilyn Monroe czy Audrey Hepburn – światowej sławy aktorek, budujących swoją legendę właśnie na przełomie lat 50. i 60. Przekonaj się, jak kreowały swój zapierający dech w piersiach styl, między innymi dzięki takim dodatkom.

Zegarki Timex Marlin w Fabryce Zegarków

Wybierz zegarki Timex Marlin już teraz i przekonaj się na własne oczy, jak doskonale są zaprojektowane i jak wspaniale nawiązują do klimatu minionego wieku. Sprawdź ich wysoką jakość oraz niezwykły wygląd, zamawiając jeden z nich w sklepie Fabrykazegarkow.pl