ZEGARKI TIMEX MARLIN AUTOMATIC

ZEGARKI TIMEX MARLIN AUTOMATIC

Marka Timex, słynąca z niezwykłych projektów zegarków, odezwała się ponownie! Tym razem jednak nie idzie wytyczoną przez siebie ścieżką zegarków o współczesnym designie, będącym odpowiedzią na błyskawicznie zmieniającą się obecnie modę – teraz jej projektem stały się zegarki, które nawiązują do niezwykłej epoki lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku.

 

Unikalny wygląd męskiego zegarka Timex Marlin

 

Nawiązania to jednak nie wszystko, a marka Timex doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W związku z tym wypuściła całą kolekcję zegarków o uderzającym podobieństwie do modeli wyprodukowanych przed pięćdziesięciu laty. Utrzymanie ich jednolitej kolorystyce srebra oraz przeplatającego się złota i srebra zdradza, jakie były topowe barwy dodatków w tym czasie. Na szczególną uwagę zasługują skrajnie minimalistyczne tarcze oraz indeksy, przypominające wzory czcionek funkcjonujących przed laty. Dodatki w postaci bransolet w formie siatki czy eleganckich skórzanych pasków zapewniają z kolei doskonałe komponowanie się z całością.

Męskie zegarki Timex Marlin świetnie pasują do każdej wręcz stylizacji – zarówno do garnituru jak i noszenia na co dzień, przez co stanowią idealną alternatywę dla współczesnych, popularnych modeli o dużych rozmiarach. Także minimalizm działa na korzyść modeli Timex Marlin – ich subtelna elegancja wspaniale pokazuje znawstwo właściciela w dziedzinie pięknych przedmiotów oraz to, że czasami mało znaczy bardzo wiele.

 

Precyzyjne mechanizmy w zegarkach Timex Marlin

 

Jednak nie tylko wygląd tych zegarków jest istotny, ale to, co pod nim! A pod tarczą skrywają się elementy niezwykłe, zupełnie niepodobne do tych znajdowanych w starych zegarkach, sprzed pięćdziesięciu laty. Ulepszono sposób produkcji, dzięki czemu wszystkie znajdujące się wewnątrz elementy pracują dużo staranniej, są również bardziej odporne na niszczący upływ czasu, a to oznacza, że są również dużo trwalsze. Dzięki nowatorskiemu systemowi opracowywania wszystkich części, zegarki stają się niezwykle precyzyjne, a najszybciej rozregulowujący się układ zegarka, sprężyna, pracuje z niewiarygodną dokładnością.

 

Zegarki damskie Timex Marlin

 

Wśród zegarków damskich Timex Marlin także znalazł swoje miejsce. Damskie modele tych zegarków idealnie sprawdzają się jako dodatki do każdej stylizacji – od oficjalnej po codzienną, nadając absolutnie nowego charakteru swojej właścicielce. Warto też wspomnieć, że podobne zegarki należały do takich gwiazd jak Marilyn Monroe czy Audrey Hepburn – światowej sławy aktorek, budujących swoją legendę właśnie na przełomie lat 50 i 60. Przekonaj się, jak budowały swój zapierający dech w piersiach styl, między innymi dzięki takim dodatkom.

 

Wybierz zegarki damskie Timex Marlin już teraz i przekonaj się na własne oczy, jak doskonale są zaprojektowane i jak wspaniale nawiązują do klimatu minionego wieku. Sprawdź ich wysoką jakość oraz niezwykły wygląd, zamawiając jeden z nich w sklepie Fabrykazegarkow.pl

8 Zegarków Timex Marlin Automatic gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 8 modeli - cena od 1090 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★