ZEGARKI TIMEX WATERBURY

ZEGARKI TIMEX WATERBURY

Zegarki Timex słyną wśród miłośników amerykańskich modeli głównie za sprawą swojej prostoty, trwałości i przywiązania do klasycznego wyglądu. Tak jest też w przypadku zegarków Timex Waterbury, które połączeniem klasyki i nowatorstwa zdążyły zachęcić wielu zadowolonych nabywców.

 

Zegarki Timex Waterbury – idealny wybór dla miłośników prostoty

 

Timex Waterbury to jedna z tych kolekcji zegarków, które stanowią idealny wybór dla osób poszukujących modelu na każdą okazję. Podstawowa seria cechuje się przede wszystkim dużymi, czytelnymi tarczami o prostych indeksach w formie cyfr arabskich. Wykonane ze stali szlachetnej koperty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, podobnie jak tarcze i dołączone skórzane paski – tak, aby każdy mógł wybrać zegarek dostosowany do własnych potrzeb stylistycznych.

Wewnątrz tych modeli znajdują się precyzyjne mechanizmy kwarcowe – ich działanie polega na dostarczaniu energii elektrycznej z baterii do mechanizmu, zasilającego drgający kryształ kwarcu, który wyznacza sekundy.

 

Wybierz Timex Waterbury Classic jeśli lubisz klasyczny styl

 

Kolekcja Waterbury Classic jest z kolei przygotowana z myślą o tradycjonalistach, którzy przywiązani są do klasycznych wzorców i najchętniej wybierają zegarki przypominające pierwsze modele, pozbawione nadmiernej ilości ozdobników i funkcji. Modele Waterbury Classic wyróżniają się nieco szerszymi kopertami, które wykonano ze stali szlachetnej powlekanej powłokami o różnych kolorach. Paski dołączone do tych zegarków wyróżniają się zarówno różnorodną kolorystyką jak i materiałami użytymi do ich wykonania – znaleźć można zarówno paski skórzane, jak i materiałowe (tzw. nato). Nie brakuje także bransolet, wykonanych ze stali szlachetnej, tak w formie tradycyjnej jak i w formie siatki. Niektóre z nich są dodatkowo ozdobione wzorem w kolorze złotym.

 

Sportowe zegarki Timex Waterbury Chronograph

 

Seria zegarków Timex Waterbury nie byłaby sobą gdyby nie seria wyposażona w chronografy. Dzięki nim każda sportowa przygoda może być wstępem do profesjonalnych treningów, gdyż dokładnie zmierzony czas biegu czy przejazdu rowerem da pojęcie o własnych możliwościach i – tym bardziej – ich pokonaniu. Z zegarkiem Timex Waterbury Chronograph możesz samemu mierzyć swoje rekordy i poprawiać je z każdym kolejnym dniem.

 

Zegarek Timex Waterbury Linear Chronograph, czyli gratka dla fanów nowatorstwa

 

Jednymi z ciekawszych zegarków z kolekcji Waterbury jest model Timex Waterbury Linear Chronograph, który zaskakuje swoim designem. Specjalnie zaprojektowany mechanizm kwarcowy zawierający chronograf, ale inny niż wszystkie, gdyż wskazówka w nim przesuwa się wertykalnie, co szczególnie może zainteresować łowców nowości i miłośników nieoczywistych rozwiązań.

88 Zegarków Timex Waterbury gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 88 modeli - cena od 239 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

88 produkt(ów)

88 produkt(ów)