Jeśli szukasz luksusowego modelu, który nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji, trafiłeś doskonale! Zegarki Atlantic Seagold to idealne modele dla każdego miłośnika ekskluzywnych, unikalnych dodatków o nieskazitelnym pięknie, których pozazdrości Ci każdy! Sprawdź teraz i przekonaj się, że warto wybrać Atlantic!

czytaj dalej

Zegarki Atlantic Seagold

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Jednym z najbardziej pożądanych materiałów na świecie, zarówno jeśli chodzi o stan surowy jak i przedmioty z niego wykonane, jest oczywiście złoto – każdy, bez względu na upodobania, od zawsze go pożądał i stan ten póki co się nie zmieni. Dlaczego w takim razie nie wykorzystać go do budowy zegarków? Marka Atlantic już o tym pomyślała, wypuszczając na rynek kolekcję Atlantic Seagold, zdumiewającą swoim wykonaniem oraz jakością materiałów, z jakich się składa.

Złote zegarki Atlantic Seagold – luksus i prestiż

Atlantic Seagold to zegarki niezwykłe. Ich koperty zostały wykonane z najwyższej jakości 14-karatowego złota, które nie tylko, dzięki swoim właściwościom, pozwoliło nadać materiałowi dowolny kształt, ale także zapewniło zegarkowi unikalny i elegancki wygląd, nieporównywalny z żadnym innym modelem. Złoty zegarek Atlantic Seagold to jednak nie tylko wspaniały wygląd, ale również prestiż – mało kto może poszczycić się posiadaniem tak niezwykłego zegarka, w dodatku o wyjątkowo zaprojektowanych mechanizmach.

Zegarki Atlantic Seagold – szwajcarska precyzja

Mechanizmy w zegarkach szwajcarskich Atlantic Seagold są z kolei wykonane na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki wieloletniej tradycji oraz doświadczeniu, jakie marka Atlantic wypracowała od 1888 roku, udało się jej osiągnąć najwyższą możliwą precyzję w tworzeniu zegarków. Dlatego w modelach z serii Atlantic Seagold umieszczono jedynie najlepsze mechanizmy – jednymi z nich są mechanizmy automatyczne, które zapewniają nieustanny chód zegarka w każdej chwili jego noszenia. To jeden z najbardziej ekonomicznych systemów napędowych zegarków, gwarantujący całkowite wykorzystanie energii bezpiecznej dla środowiska. Alternatywą, wyróżniającą się niższą ceną, będzie mechanizm kwarcowy – najbardziej popularny wśród napędów zegarków, zasilany baterią i pozwalający na nieprzerwany chód przez długi czas. Dzięki regularnym wizytom u zegarmistrza w celu wymiany baterii można w prosty sposób zadbać o trwałość i konserwację ulubionego zegarka.