ZEGARKI ATLANTIC SEALINE

- Atlantic to marka zegarków pochodzących ze Szwajcarii, produkowanych już od lat 30. XX wieku. Obecnie zegarki Atlantic są oferowane klientom w kilkunastu kolekcjach, różniących się od siebie stylem. W tej kategorii prezentujemy zegarki Atlantic Sealine. Nasz sklep oferuje łącznie kilkanaście produktów z tej serii, stworzonej z myślą o ceniących klasykę mężczyznach. Zegarki Atlantic Sealine to propozycja dla tych, którym zależy na wysokiej jakości zegarków, ale nie chcą jednocześnie przepłacać przy zakupie. Ceny zegarków z tej kolekcji nie przekraczają 600 złotych, co nie oznacza jednak, że producent oszczędza na ich jakości. Do produkcji zegarków z serii Sealine używa się wyłącznie trwałych, odpornych na zniszczenie komponentów. Koperta zegarka jest wykonana ze stali szlachetnej – materiału, który trudno ulega uszkodzeniom mechanicznym. Pasek w większości modeli wykonano ze skóry naturalnej. W kilku przypadkach pojawia się pasek ze stali, nadający zegarkowi elegancki wygląd. Zegarki posiadają także szafirowe szkiełka, które są odporne na zarysowania i pozostają idealnie przezroczyste przez wiele lat. We wszystkich modelach za odmierzanie czasu odpowiadają mechanizmy kwarcowe Ronda, gwarantujące precyzyjność i niezawodność.


      Styl zegarków Atlantic Sealine spodoba się przede wszystkim miłośnikom klasyki. Zegarki posiadają duże, wyraźne, nieprzeładowane informacjami tarcze ze wskazówkami z indeksami lub podziałką. Na wysokości godziny trzeciej znajduje się dodatkowo niewielki datownik. Klienci mają do wyboru zegarki Atlantic Sealine w kilkunastu wersjach kolorystycznych: z białą lub czarną tarczą oraz z dodatkami w kolorze srebra lub złota.

 

Nasz sklep oferuje wyłącznie nowe, oryginalne zegarki Atlantic Sealine. Potwierdzeniem jest certyfikat, który dołączamy do każdego zegarka. Produkty wysyłamy w firmowych opakowaniach, dzięki czemu doskonale sprawdzą się jako prezent. Wszystkie zegarki z tej kolekcji objęte są gwarancją zapewniającą wsparcie centralnego serwisu Atlantic.


39 Zegarków Atlantic Sealine gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 39 modeli - cena od 715 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

39 produkt(ów)

39 produkt(ów)