Kolekcja Atlantic Mariner GMT to zegarki męskie łączące trzy ważne cechy - wyposażenie, design i użyteczność. Zgrabnie łączą ponadczasowy styl z detalami vintage i elementami charakterystycznymi dla zegarków typu Diver. Kluczową rolę w serii Atlantic pełni funkcja wskazywania czasu zerowego - niezastąpiona w zegarkach kwarcowych podczas dalekich podróży.

czytaj dalej

Zegarki Atlantic Mariner Gmt

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Modele doskonale sprawdzą się na pod wodą, na lądzie i w powietrzu - zapewnia to wysoka wodoszczelność, męski design oraz wyposażenie we wskazówkę GMT. Seria Mariner GMT od Atlantic to zegarki, których klasa Swiss Made widoczna jest w niemalże każdym detalu i elemencie. Odkryj bogate wyposażenie i bezkonkurencyjną jakość Atlantic.

Funkcja GMT w zegarkach Atlantic - bądź na bieżąco gdziekolwiek jesteś

To, co wyróżnia zegarki Atlantic Mariner GMT to funkcjonalność pozwalająca na obliczenie czasu, niezależnie od miejsca pobytu. Wszystko to dzięki wyposażeniu w dodatkową wskazówkę GMT - pokazuje ona aktualny czas w Greenwich w Londynie, czyli miejscu, przez które przebiega południk godziny zerowej. Stanowi on podstawę do obliczenia standardowego czasu na całym świecie. Kolekcja doskonale uzupełni podróże służbowe - pozwoli jeszcze bardziej kontrolować czas, jednocześnie zapewniając właścicielowi ponadczasowy wygląd.

Szwajcarska jakość zegarków Atlantic Mariner GMT

Manufaktura Atlantic codziennie pracuje nad nowymi innowacjami, które mogłyby znaleźć się w zegarkach. Mariner GMT to projekt łączący zarówno bogate wyposażenie, jak i bardzo solidną budowę, zapewniającą bezpieczeństwo przed ewentualnym uszkodzeniem. Te szwajcarskie zegarki mają cechy modeli typu diver - są uszczelnione na klasę 20 ATM, a koperty wyposażone zostały w obrotowy bezel. Styl ten dopełniają elementy vintage - tu przede wszystkim wymienimy umieszczoną na szkle lupę, służącą do odczytu wartości datownika. Pięknie wykończony detal i zgrabne połączenie wielkomiejskiego designu oraz zróżnicowanego wyposażenia, świadczą o jakości, która sprosta nawet najbardziej wymagającym entuzjastom sztuki zegarmistrzowskiej.