Zegarki Atlantic Worldmaster to flagowa seria szwajcarskiej marki Atlantic, istniejącej na rynku zegarków już od 1888 roku. Wieloletnia tradycja sprawiła, że każda seria tworzona przez tego producenta cieszyła się coraz większym zainteresowaniem. Nie inaczej było z kolekcją Atlantic Worldmaster, która stała się od początku najchętniej wybieraną serią.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Atlantic Worldmaster

Zegarki Atlantic Worldmaster stanowią jedne z najlepszych modeli w całej ofercie zegarków Atlantic. Wybierz ten doskonały styl i jakość, jeśli poszukujesz zegarka, który nigdy Cię nie zawiedzie. Nie czekaj, ale już teraz zamów jeden z modeli zegarka męskiego Atlantic Worldmaster i ciesz się wspaniałym urządzeniem, stanowiącym perfekcyjne połączenie jakości i rewelacyjnego wyglądu.

Wybierz doskonale zaprojektowane zegarki Atlantic Worldmaster

Atlantic Worldmaster to doskonałość w każdym calu. Projekt zegarków z tej kolekcji został wykonany z najwyższą dbałością tak o detal jak i o jakość i świetne materiały. Stal szlachetna, z której wykonano koperty tych modeli, cechuje się niezwykłą wytrzymałością, pozwalającą na zachowanie zegarka w nienaruszonym stanie przez wiele lat, co sprawi, że będzie on wreszcie fantastyczną pamiątką rodzinną. Odporność na rdzewienie oraz uszkodzenia sprawi, że przez wiele lat zegarki Atlantic Worldmaster będą wyglądać jak nowe.

Wśród wysokiej jakości materiałów znajduje się jednak nie tylko stal – chociaż ta jest wykorzystywana również do budowy wygodnych i odpornych bransolet, zapewniających doskonałe trzymanie się zegarka na ręce. W ofercie producenta znajdują się również zegarki wyposażone w elegancki, skórzany pasek, przez wiele osób uważany za dużo bardziej komfortowy od stalowej bransolety.

Szwajcarskie zegarki Atlantic Worldmaster – technika, której możesz zaufać

Poza materiałami istotny też jest mechanizm – a w tym zakresie próżno szukać lepszego producenta od marki Atlantic. Długie funkcjonowanie marki i ciągłe znajdowanie się w czołówce najlepszych wytwórców sprawiło, że marka postawiła sobie poprzeczkę niezwykle wysoko – można jednak śmiało stwierdzić, że wywiązała się z postawionych zobowiązań, gdyż bogactwo mechanizmów wraz z ich niedoścignioną precyzją, zapewnia Ci bycie o czasie w dowolnych okolicznościach.

W ofercie producenta zegarków Atlantic Worldmaster znajdują się zarówno popularne mechanizmy kwarcowe, zasilane dzięki pracy baterii, jak również automatyczne – które napędza ruch ręki użytkownika. Wśród zegarków Atlantic Worldmaster nie zabrakło jednak mechanizmów, które należą do najbardziej klasycznych – mechanizmów z ręcznym naciągiem, wymagających regularnego nakręcania. Te ostatnie szczególnie spodobać się mogą miłośnikom stylu vintage, starającym się nawiązać do klimatu minionych epok nie tylko wyglądem, ale też funkcjonowaniem.

Postaw na efektywny styl z męskimi zegarkami Atlantic Worldmaster

Swój doskonały wygląd zegarki Atlantic Worldmaster zawdzięczają niestrudzonej pracy wielu inżynierów. Znaczna część stworzona została z myślą o odwzorowaniu modeli znanych z początku wieku, by zapewnić jak najwierniejsze podobieństwo do dawnych zegarków. Zapewnia to przede wszystkim charakterystyczna czcionka użyta do stworzenia indeksów w formie cyfr, zaś zwykłe indeksy także są albo niezwykle zdobione, albo utrzymane w najbardziej minimalistycznym stylu. W połączeniu z niezwykle łagodnymi kolorami oraz szlachetnym połyskiem, zegarki o klasycznej stylistyce wspaniale komponują się z eleganckimi strojami.

Nie tylko klasyczne modele znajdują się w ofercie producenta zegarków Atlantic Worldmaster. Linia Atlantic Worldmaster Chronograph Valjoux wyposażona została w wyjątkowo dokładne chronografy, co pozwala na perfekcyjne odmierzanie czasu – na przykład podczas bicia kolejnych życiowych rekordów lub mierzenia czasu, jaki zajmuje pokonanie wybranej trasy.