Elegancja nie może iść w parze ze sportem, a tym bardziej aktywnościami wodnymi? Nic bardziej mylnego. Zegarki Atlantic Seasport udowadniają, że te wszystkie cechy nie muszą się wykluczać. Dołącz do posiadaczy wyjątkowych zegarków Atlantic Seasport już teraz!

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-

Zegarki Atlantic Seasport

 1. Zegarek męski Atlantic Seasport Chronograph Zegarek męski Atlantic Seasport Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  2 125,00 zł

  Atlantic Seasport Chronograph 87466.47.55

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Atlantic Seasport Chronograph Zegarek męski Atlantic Seasport Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  1 925,00 zł

  Atlantic Seasport Chronograph 87461.42.45

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h

Atlantic to renomowana szwajcarska marka, już od ponad stu lat z powodzeniem działająca na rynku zegarków. Sama firma została założona w 1888 roku pod nazwą „Eduard Kummer Bettlach” (EKB), nazwaną tak od imienia właściciela Eduarda Kummera oraz szwajcarskiej miejscowości Bettlach, w której spółka miała swoją siedzibę. Początkowo firma zajmowała się wytwarzaniem części do innych czasomierzy kieszonkowych, by wreszcie, a latach 30 – tych XX wieku rozpocząć produkcję własnych zegarków „Atlantic”. Niesłychanie szybko zyskały one uznanie wśród odbiorców, a szczególnie wśród amatorów sportów wodnych, ze względu na wysoki poziom szczelności czasomierzy – rzecz rzadko spotykana, jak na ówczesne czasy. Firma w latach 50 – tych rozpoczęła sprzedaż w Polsce, która obecnie jest jednym z większych rynków zbytu dla zegarków Atlantic.

Szwajcarska precyzja w zegarkach Atlantic Seasport

Kolekcję męskich zegarków Atlantic Seasport można uznać za godnego kontynuatora myśli zegarmistrzowskiej szwajcarskiej firmy. Serii nadano zdecydowanie sportowy design, a także funkcje, które z pewnością przydadzą się przy aktywnym spędzaniu czasu. Naturalnie nie zapomniano o marynistycznych akcentach, tak charakterystycznych dla marki Atlantic. Toteż każdy z modeli Seasport posiada wymalowane na cyferblacie logo firmy, czyli układające się w literę „A” kotwicę i cyrkiel żeglarski; obok nieodmiennie widnieje nazwa serii. Tarczę osłania szafirowe szkiełko o twardości niemalże dorównującej twardości diamentu – oznacza to, że szkiełka nie zarysują nawet najtwardsze przedmioty. Wszystkie elementy zegarka są zamknięte w stalowej kopercie, do której – w zależności od modelu – przytwierdzona jest albo stalowa bransoleta, albo skórzany lub parciany pasek.

Zegarek Atlantic Seasport - elegancja i styl

Czasomierze Atlantic Seasport działają dzięki znakomitemu szwajcarskiemu mechanizmowi, zasilanemu baterią. Należy przy tym zaznaczyć, że wszystkie są opisane jako „Swiss Made”, a więc spełniają wszelkie wymogi stawiane przez  Federację Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego. Egzemplarze serii Seasport dodatkowo są wyposażone w datowniki dni miesięcy oraz tarcze chronografu, tak przydatnego przy wszelkich czynności sportowych; ponadto niektóre modele posiadają tachymetr. Wodoszczelność zegarków ustalono w klasie 100 m, zatem będą one wodoodporne w przypadku pływania z czasomierzem na ręku, a także nurkowania bez akwalungu, tzw. snorkeling.

Zegarki Atlantic Seasport na Fabrykazegarków.pl

Niezwykle bogata oferta zegarków Atlantic Seasport dostępna jest w sklepie Fabryka Zegarków – autoryzowanym dystrybutorze marki. Wszystkie modele zakupione w naszym sklepie posiadają 2 letnią gwarancję i zapakowane są w oryginalne opakowania.