to propozycja dla tych wszystkich, którzy cenią sobie ponadczasowy styl marynistyczny. Oferowane modele zostały jednocześnie wykonany tak, aby nie traciły swojego uniwersalnego charakteru. Dzięki temu doskonale komponują się z każdym rodzajem stroju. Linia zegarków Atlantic Seaport to synonim nie tylko niezawodności, ale również ponadczasowej elegancji. Przypadną do gustu wszystkim tym, dla których liczą się nawet najmniejsze detale. Miłośnicy klasycznego wyglądu oraz materiałów najwyższej jakości znajdą tutaj model odpowiedni dla siebie. Szeroki wybór opcji kolorystycznych ułatwia wybór i pozwala na maksymalne dopasowanie zegarka do swoich preferencji.

 

Styl marynistyczny jest obecny w zegarkach męskich Atlantic Seaport za sprawą detali. Tarcza każdego modelu wzbogacona została w praktyczny, a zarazem wyjątkowo efektowny kompas, który przyda się wszystkim miłośnikom pieszych wędrówek czy żeglowania po morzu. Niewielkie datowniki dokładnie wskazują dzień miesiąca. Niektóre modele zostały uzupełnione również o podziałkę, z której wyczytać można aktualny dzień tygodnia. Zegarki Atlantic Seaport to połączenie funkcjonalności z klasyczną elegancją. Sprawdza się więc nie tylko w przypadku osób aktywnych fizycznie, ale również tych, w przypadku których strój ma ogromne znaczenie.

 

Zegarki Atlantic Seaport zostały wykonane tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych i wymagających klientów. Umożliwiło to między innymi zastosowanie materiałów najwyższej jakości, które dobrane zostały z wyjątkową precyzją. Stal szlachetna w kolorze srebra lub złota, skóra naturalna, która nie tylko nie obciera, ale również nie wywołuje reakcji alergicznych, utwardzone szkło, które skutecznie chroni tarczę – to tylko wybrane cechy zegarków Atlantic Seaport. Wszystko to nie tylko doskonale wygląda, ale jest także wyjątkowo trwałe. Gwarantuje to nienaganny wygląd nawet po wieloletnim użytkowaniu zegarka.

 

Wyjątkowo precyzyjne mechanizmy kwarcowe pochodzące od znanej i cenionej firmy Eta i Ronda to z kolei gwarancja dokładności pomiaru i niezauważalnych odchyleń. Bezawaryjne działanie pozwala cieszyć się zegarkiem przez długie lata.

 

Zegarki Atlantic Seaport to propozycje nadające się do noszenia nie tylko na co dzień. Doskonale uzupełnią nawet klasyczny garnitur. Stonowana kolorystyka sprawia, że pięknie prezentują się z wysokiej jakości garniturami uszytymi z ciemnych tkanin. Proponujemy Państwu wersje różniące się między innymi kolorem tarczy – wybierać można między tylko o czarnej lub jaskrawokremowej barwie. Wskazówki oraz cyfry wykonane zostały w kolorach, które doskonale kontrastują z barwą tarczy. Dzięki temu odczytanie godziny nie nastręcza żadnych trudności nawet wtedy, kiedy oświetlenie jest niewystarczające.

 

Zegarki firmy Atlantic to klasa sama w sobie. Ta szwajcarska firma zajmuje się produkcją zegarków od lat 30. XX wieku, nieustannie zaskakując klientów kolejnymi rozwiązaniami. Przykładem jest właśnie kolekcja Atlantic Seaport, która stanowi najlepszy przykład na to, że wyszukany styl można połączyć z ogromną funkcjonalnością. 

Zegarki Atlantic Seaport

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(